Ви знаходитесь: Головна / Новини / В «Тернопільелектротрансі» потрібні водії тролейбусів

В «Тернопільелектротрансі» потрібні водії тролейбусів

Комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» запрошує на курси підготовки водіїв тролейбуса. Його директор Андрій Мастюх каже, після навчання гарантують роботу і хорошу заробітну плату.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»

«Ми зараз розпочали кампанію пошуку наших майбутніх студентів. Ми маємо свою ліцензію на право навчання водія тролейбуса, перекваліфікацію водія тролейбуса. Ми працюємо і над підняттям заробітної плати. На сьогоднішній день біля 6-7 тисяч гривень заробітної плати водій тролейбуса отримує. Навчання буде проводитися силами КП, на базі комунального підприємства, нашими ж працівниками у відповідності до ліцензії».

На курси приймають осіб, які досягли 21-річного віку та мають середню або середню спеціальну освіту. Ті, хто вже мають відповідну категорію посвідчення водія, пройдуть лише перекваліфікацію. Записатися на курси можна за номером 43-63-32, резюме надсилати на електронну адресу підприємства.

АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»

«Потреба десь від 30 водіїв, а враховуючи те, що в нас є такі амбітні плани: і закуповувати нову техніку, ми проводимо активно капітальні ремонти з відновлення техніки, переобладнання техніки, через те, в нас це не буде припинятися. Нам потрібні і зварювальники, і слюсарі. Ми розвиваємося, нам потрібно людей».

До слова, днями в Тернопіль доставили два чеських «тролейбуси-гармошки», які цього року купили за кошти з міського бюджету. За словами директора підприємства угоду підписали на поставку десяти таких тролейбусів. Тому в цьому році закуплять п’ять, решта в наступному.

 АНДРІЙ МАСТЮХ, директор КП «Тернопільелектротранс»

«На сьогоднішній день ми привезли уже два, ще один нам вантажать уже, це буде третій. Про два, дві-три одиниці вже підготовлені на огляд, ми перед тим, як ці завантажили, то десь одиниць 10-15 передивилися. Нам вдалося зберегти ціну. 16, 5 тис. євро він вартує там, то десь в районі 27-28 тис. євро він виходить тут, але це, враховуючи доставку, 15% мита, 20% ПДВ».

Планують дві «гармошки» запустити на нову тролейбусну лінію на Текстильній. Однак, спершу їх перевірять.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top