Ви знаходитесь: Головна / Новини / З грудня в тролейбусах діятиме «картковий» проїзд

З грудня в тролейбусах діятиме «картковий» проїзд

Проїзних талонів з грудня в тролейбусах не буде. Замість них з’являться разові квитки, видрукувані за допомогою валідатора, який знаходитиметься у кондуктора. До того ж, оплатити проїзд можна буде не лише готівкою, а й безконтактною карткою. Як вона виглядатиме нам вже показали у «Тернопільелектротрансі».

ТЕТЯНА ФУРМАН, начальник сервісного відділу обслуговування АСОП та ОП служби руху КП «Тернопільелектротранс»

«Ці проїзні квитки будуть в основному двох видів. Це лімітована картка та безлімітна картка. Безлімітна картка являє собою квиток тривалого користування терміном дії 30 календарних днів, на якій є необмежена кількість їздок, а вартість – 240 грн. Шість інших типів карт: повний та для учнів та студентів – пільговий, це картки на 40 їздок плюс 3 бонусних, 60 їздок плюс 5 бонусних і 90 оплачуваних плюс 9 бонусних. Термін дії таких карток тривалого користування буде становити 90 календарних днів».

За повну вартість картки на 40 поїздок потрібно буде заплатити 80 гривень, 60 відповідно 120 гривень, 90 – 180 гривень, для студентів ціна за пільгою, вдвічі менша.  Оскільки картки будуть неперсоніфіковані, ними зможе користуватися вся сім’я. Або ж під час проїзду, карткою можна буде розрахуватися одразу за кількох пасажирів.

ТЕТЯНА ФУРМАН, начальник сервісного відділу обслуговування АСОП та ОП служби руху КП «Тернопільелектротранс»

«Поповнювати ці картки та придбати, вартість самого носія буде становити 15 гривень, можна буде у пунктах продажу та поповнення безконтактних карт, що будуть розміщені у м. Тернопіль. Попередньо, в грудні планується запуск 30 таких пунктів, в подальшому збільшиться до 80 точок розміщення. В основному це пункти продажу, які будуть розміщені по лінії покриття тролейбусного руху в Тернополі, тобто, в межах цих зупинок. Або в безпосередній близькості, тобто якісь магазини, торгові центри».

Якщо в період 90 календарних днів пасажир використав усі поїздки, то картку можна поповнити, як рахунок мобільного телефону. Зробити це можна буде в тих же пунктах продажу карток. А не використані поїздки за три місяці будуть списані.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top