Ви знаходитесь: Головна / Новини / Львівське сміття «завітало» і на Тернопільщину

Львівське сміття «завітало» і на Тернопільщину

Львівське сміття, яке мандрує чи не всією Україною, завітало і до нас. Біля Малашівецького сміттєзвалища знайшли відходи, де всі докази вказують – вони із сусідньої області.

Накладна з львівської пошти, документ з Городоцької центральної районної лікарні, що у Львівській області, а ще – чек із львівської заправки, візитівка із адресою у Львові, звідти ж оголошення і, схоже, все решта. Все це сміття приїхало на Тернопільщину із сусідньої області, за словами працівників Малашівецького сміттєзвалища, близько третьої ночі.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, член виконавчого комітету Тернопільської міської ради

«Виявили тут біля двадцяти кубів сміття, воно розкидане на дві кучі, видно, що два автомобіля з сміттям, тверді побутові відходи, і дуже багато ознак, що воно не з Тернополя, не з Тернопільської області. Залишки якихось квитанцій львівських магазинів, львівських АЗС, квитанцій Городоцької лікарні». 

Більше того, до Малашівецького сміттєзвалища відходи не довезли, скинули за півтора кілометри до нього, в кар’єрі серед поля.

СНХ: ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, член виконавчого комітету Тернопільської міської ради

 «Сміття, яке хтось повинен утилізувати, хтось повинен його забрати, хтось далі повинен нести видатки і ці видатки повинні нести виходить тернополяни, тому що за рахунок їхніх коштів і бюджету міста Тернополя цей полігон утримується. Повинні правоохоронні органи, знов таки це моя думка, повинні відкрити кримінальне провадження, порушити кримінальну справу по самому факту, поки що фактово, далі тоді виясняти суб’єктів, дії яких призвели. Знов таки, тут є, так, як в накладних «Нової пошти» тут є навіть отримувачі адреси, можна вичислити мікрорайон з якого це привезено. Тобто, тут є сукупність факторів, які можуть довести навіть, з якого будинку це сміття привезене».

Оскільки жодних договорів чи дозволів на такий вивіз сміття в нашу область немає, даний факт підпадає під статтю кримінального кодексу України «Забруднення або псування земель». На місце, де скинули відходи, приїхали слідчі, які задокументували даний факт.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

1 коментар

  1. Але ж Владик Стемковський, за словами Надала, відсторонений від роботи з ЖКГ міста. А тут кажуть, що він член виконавчого комітету. Який в того комітету ЧЛЕН, така й ГОЛОВА, а РУК немає зовсім…

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top