Ви знаходитесь: Головна / Новини / Нацполіції області бракує майже півтисячі працівників

Нацполіції області бракує майже півтисячі працівників

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області

«59 працівників запропоновано понизити в посаді,  75 запропоновано звільнити з органів внутрішніх справ, з національної поліції. З них 39 вже звільнено, 36 зараз перебувають на лікарняних і судяться. Думаю до кінця року рішення будуть реалізовані. Всі рішення атестаційних комісій я вам гарантую, що будуть реалізовані».

Так для деяких правоохоронців невтішно завершилася атестація в області. Щоправда, не для всіх, 129 працівників комісія запропонувала підвищити. Загалом, за затвердженим нещодавно постійним штатом, у відомстві не вистачає майже півтисячі працівників. Хоч зарплата, кажуть гідна, наразі в Головному управлінні нацполіції в області 458 вакансій.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області

«Завершили набір слідчих. Було оголошено 37 вакантних посад, було подано близько 290 заявок, до комісії, яка буде засідати в четвер, якщо я не помиляюся, дійшло 32 чоловіка лише. Я надіюся, що ці 32, попередньо, порівно дівчат і хлопців, всі пройдуть, надіюся, всі переконають поліцейську комісію в тому, що вони здатні працювати. Будемо в лютому дооголошувати конкурс».

І додає, також в лютому оголосять конкурс на вакантні посади дільничних інспекторів та оперуповноважених. Що ж до зарплат, для прикладу слідчим обіцяють біля 10 тисяч, а дільничим більше семи. Зачепили зміни і структуру органу. Зокрема, з грудня в складі управління буде підрозділ по боротьбі із незаконним обігом наркотиків. Окремо діятимуть Управління захисту економіки, Державна служба охорони, кіберполіція та патрульна поліція.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області

«В нас комунікація з цими підрозділами є достатня, у зв’язку з тим, що всі напрацювання, всі матеріали, які напрацьовують ці підрозділи, вони всерівно попадають до Головного управління національної поліції».

Хоч працівників в управлінні нацполіції не вистачає, вимоги до наявних не послаблять. Співробітника кримінальної поліції, який скоїв в понеділок ДТП і був, за даними патрульних, в стані алкогольного сп’яніння – звільнять.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області

«На Михайла ви бачили дуже негативний випадок, працівник поліції дозволив собі випити. За результатами алко-тесту, мені здається, немало і сів за кермо. Бог милував, що ніде, нікого не роз’їхав.  Я не буду очікувати рішення суду по притягненні його до адміністративної відповідальності за керування в нетверезому стані. Мені достатньо того, що він дозволив собі випити в робочий час. Цього достатньо, аби його звільнити».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top