Ви знаходитесь: Головна / Новини / На міському стадіоні відремонтують бігові доріжки

На міському стадіоні відремонтують бігові доріжки

У Тернополі мають намір відремонтувати бігові доріжки міського стадіону. В управлінні сім’ї, молоді та спорту запевняють: потреба така є. Адже доріжок, відколи їх встелили, а це близько 15-20 років, жодного разу не ремонтували капітально, тільки латали проблемні місця.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління сім’ї, молоді та спорту:

«Вже давно, скажемо так, питання про їхню заміну або капітальний ремонт – це питання стоїть, воно на часі. В нас чимала кількість людей, які займаються легкою атлетикою, як спортсмени і як любителі. Тому я думаю, що варто. Варто було би замінити покриття на бігових доріжках, щоби люди мали можливість займатися в цивілізований спосіб легкою атлетикою». 

Для виготовлення проектної документації по капітальному ремонту бігових доріжок на останній сесії міськради з бюджету виділили 50 тисяч гривень.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління сім’ї, молоді та спорту:

«Плануємо розробити два проекти. Один проект буде більш бюджетний – це заміна проблемних місць на бігових доріжках і напилення покриття по верху. А другий буде повністю заміна бігових доріжок. Це буде зірвано покриття старе, буде облаштовано основу, і на неї вже покладено нове покриття, сучасне покриття».

Якщо перший проект, розповідає Микола Круть, намагатимуться реалізувати власними силами, за бюджетні кошти, то більш вартісний мають намір подати на конкурс інфраструктурних проектів в Мінрегіонбуд, з надією на фінансування у 2017-му.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління сім’ї, молоді та спорту:

«Звичайно, що ми ці пропозиції готували ще на початок цього року, тому ціни можуть коливатися. На косметичний, скажімо, бюджетний варіант була передпроектна пропозиція 1 мільйон 300, а на проект більш дороговартісний було 4 з половиною мільйони. Зрозуміло, що на теперішній день відбудуться якісь коригування. І при виготовленні проекту ми вже будемо мати точну суму. Можливо, вона буде більша, можливо, вона буде в тих самих об’ємах».

 

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top