Ви знаходитесь: Головна / Новини / Поліція припинила незаконну торгівлю громадян Молдови

Поліція припинила незаконну торгівлю громадян Молдови

З метою стабілізації криміногенної ситуації, працівники поліції здійснюють низку профілактичних заходів. Зокрема, обходять вулиці, залізничні вокзали, автостанції. Також, ретельно перевіряють і повідомлення громадян про правопорушення та підозрілих осіб на вулицях обласного центру.

ІВАН РИБЧАК, начальник сектору Тернопільського відділу поліції

«На лінію 102 поступило повідомлення від одного із мешканців міста Тернопіль про те, що на вул. Купчинського невідомі особи з рук продають посуд. На місце події одразу була направлена група швидкого реагування, які прибувши на дану вулицю дійсно виявили двох громадян, які продавали з рук посуд мешканцям Тернополя. Їх було запрошено в Тернопільський відділ для встановлення особи і вияснення всіх обставин. Оскільки, торгівля з рук у невстановленому місці заборонена».

Чоловіки  – громадяни Молдови, на території держави перебувають законно. Однак, нелегальний бізнес їм довелося припинити. За торгівлю з рук у невстановлених місцях, на іноземців склали адмінпротокол, а увесь посуд конфіскували. Згідно з рішенням суду вони мають сплатити штраф. Поліцейські звертаються до мешканців з проханням повідомляти про усі факти порушень правопорядку.

ІВАН РИБЧАК, начальник сектору Тернопільського відділу поліції

«Хочу звернутися до мешканців міста Тернопіль, якщо ви побачите будь-які факти, які зацікавлять вашу увагу, просимо телефонувати до нас на лінію 102 для того, щоб ми реагували, виїжджали, перевіряли даних осіб на причетність до злочинів скоєних на території міста Тернопіль».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top