Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни долучились до міжнародного флешмобу

Тернополяни долучились до міжнародного флешмобу

Міжнародний день передчасно народжених діток у всьому світі відзначали флешмобом із запуском у небо білих кульок. Долучився до акції і Тернопіль.

НЕЛЯ СКУБЕНКО, зав. відділення інтенсивної терапії новонароджених Тернопільського обласного перинатального центру «Мати і дитина»:

«Свято започатковане в Австрії, в 2009-му році, коли лікарі університетської клініки також в центрі міста, на площі святого Михайла, випустили 500 білих кульок в знак кількості новонароджених дітей, недоношених, які народилися. Україна приєдналася до цього свята 2 роки тому, Тернопіль вперше святкує це свято».

На Театральному майдані у нашому місті зібрались ті, кому небайдужа проблема недоношених дітей, аби нагадати, що, такі дітки, при належному догляді, незважаючи на обставини, виростають здоровими.

НЕЛЯ СКУБЕНКО, зав. відділення інтенсивної терапії новонароджених Тернопільського обласного перинатального центру «Мати і дитина»:

«Закінчується це свято такою акцією – підсвітка відомих будівель міст фіолетовим кольором і випущенням в небо білих кульок. Білі кульки тому, щоб показати незахищеність цих недоношених діток. Що вони ніжні і потребують нашої допомоги, нашої турботи, нашого захисту».

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top