Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські патрульні отримали спеціальні звання

Тернопільські патрульні отримали спеціальні звання

Звання, первинні та чергові, цієї суботи урочисто отримали майже дві сотні працівників Управління патрульної поліції Тернополя. Зокрема, двом поліцейським присвоїли звання капітана. 5 копів стали старшими лейтенантами поліції, 127 – лейтенантами, 41 – молодшим лейтенантом та 16 –капралами.

ВАДИМ ЗЕЛЕНСЬКИЙ, заступник начальника Департаменту патрульної поліції: 

 «Носіть з честю та гордістю звання офіцера патрульної поліції України. Ви прийшли змінювати країну. Жодного дня не забувайте про девіз «Служити та захищати».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області:

«Коли ти лейтенант, дивишся на полковників, на генералів, і здається тобі, що це – дуже довгий шлях. Але, повірте, коли ти – полковник, повертаєш голову назад – цей шлях не є такий довгий. Але за ним, за цим шляхом, дуже багато справ. До нас люди йдуть не з радістю, повірте. До нас люди йдуть з проблемами. І навіть якщо ви не зможете їм допомогти, ви повинні зробити все для того, щоби людина отримала кваліфіковану пораду, отримала порозуміння».  

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП в м. Тернопіль:

«Я гордий, що в мене є такий колектив, мій особовий склад. І кожен з вас, я впевнений, я знаю, ми всі тут живемо, разом, 24 години в добу, – ви заслужили ці звання. Ви віддали кожен частинку себе, свого здоров’я, своєї душі».

Самі поліцейські позитивних емоцій не приховують.

ХРИСТИНА ГНАТЮК, лейтенант поліції:

«Сьогодні ми отримали звання лейтенантів. Перед тим були рядовими. Для нас це дуже важливо. Це наш кар’єрний зріст».

ОЛЕКСАНДР МДИНАРАДЗЕ, лейтенант поліції:

«В першу чергу, я дуже щасливий за всю роту, за весь батальйон свій. Я думаю, що ми дуже довго до цього йшли, що ми заслужили на це звання, тому що дуже багато роботи було зроблено. І я щасливий не тільки за них, але й за себе щасливий».

Привітати поліцейських прийшли і перші особи міста та області.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Рівень злочинності в Тернопільській області завдяки вам достатньо впав в порівнянні з загальнонаціональним показником. Мені приємно констатувати, що і рівень довіри до національної поліції у Тернопільській області – один з найвищих в Україні».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«З початком своєї роботи ви внесли нову філософію в роботу правоохоронних органів. Це – чесність, це – повага до людей, це – безкомпромісне дотримання закону. Всім нам потрібно пам’ятати що довіра людей – це є надзвичайно великий ресурс, який може багато чого дати, багато в чому допомогти. Його тяжко здобути, але дуже легко втратити. Тому всім нам потрібно своєю щоденною працею працювати так, щоб люди були задоволені нашою роботою».

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова Тернопільської обласної ради:

«Я хочу побажати, щоб ви і надалі не зрадили своїй клятві, були вірними, і щоб довіра, яка сьогодні надзвичайно велика від тернополян, від Тернопільщини, для вас завжди була тією нагородою людською і вдячністю. Дякую ще раз вам за службу».  

Загалом, звітують в управлінні, від початку роботи патрульні Тернополя склали понад 2 тисячі протоколів. Загальна кількість виїздів за зверненням громадян – майже 40 з половиною тисяч. В середньому, за добу патрульні понад 200 разів виїжджали на виклики.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top