Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі презентували оновлений прес-клуб

У Тернополі презентували оновлений прес-клуб

Сьогодні у Тернополі відкрили оновлений прес-клуб. Відтепер він скликатиме усіх медійників у приміщення, за адресою Качали, 3. Побували на відкритті «журналістського дому» і наші кореспонденти.

Клуб представників ЗМІ, незалежний майданчик для спікерів, тих, хто має що розказати і хоче донести це до громадськості та просто журналістський дім – так називають Тернопільський прес-клуб його засновниці Тетяна Тарасенко та Анжела Кардинал. У нашому місті вперше його відкрили 13 років тому. За цей час він  не раз змінював своє місце розташування, однак не припиняв роботу і завжди збирав у себе цікавих, неординарних,творчих та ділових людей.

АНЖЕЛА КАРДИНАЛ, голова ГО «Тернопільський прес-клуб»

«Сьогодні ми оновилися, ми маємо своє приміщення. Гарне, просторе, максимально зручне, для роботи журналіста, як тернопільського, так і журналіста любої країни і світу. Тут створені всі умови і будуть проводитися навчання, прес-конференції, тренінги, будь-які медіа-заходи. Це є дім журналістів, це є їхнє місце».

Основна мета так званого «дому журналістів» – це сприяти роботі медійників. Допомагати їм зручно, оперативно та  якісно висвітлювати інформацію. Двері прес-клубу завжди відчинені не тільки для роботи, а й для спілкування та відпочинку журналістів.

ТЕТЯНА ТАРАСЕНКО, заступник голови ГО «Тернопільський прес-клуб»

«Ми намагалися із самого початку і навчання якісь проводити, і запрошувати хороших тренерів з Києва, аби вони передавали свої знання нашим тернопільським журналістам. Ну і звичайно, це і організація прес-конференцій, ми намагаємося йти в ногу з часом, якщо якась виникає ситуація, ми запрошуємо різні сторони, ми даємо можливість висловитися абсолютно всім, ми проводимо і «День виборів» – це всі знають, що в прес-клубі цілий день. Ми намагаємося все зробити для того, щоб журналістам легше працювалося».

Привітати колег з відкриттям оновленого прес-клубу завітали чимало гостей. Вони бажали, аби клуб розвивався та  процвітав, а в свою чергу, обіцяли цьому лише сприяти. Незабули і про подарунки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ще раз переконаний, що все що не робиться, все робиться до кращого. Коли, рік тому ми з вами спілкувались, то це були такі розчарування, образи, руки опускалися, «прес-клубу більше не буде», але все ж таки, бачите, завдяки вашій наполегливості, вашій впертості, вашому натхненню, бажанню, сьогодні є нове приміщення, нового прес-клубу яке, на мою особисту думку набагато комфортніше і краще, ніж те, що було раніше. Місту потрібні такі майданчики для незалежного спілкування. Бажаю вам, щоб завжди це приміщення, так як сьогодні, було наповнене цікавими людьми і щоб всі журналісти завжди знали, що їх тут приймуть, їм тут буде комфортно».

ЮРІЙ КУЛИК, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Ми вирішили вам подарити танка, для захисту. Але так, щоб сюди танк не заїжджав, щоб асфальт не портити, танк від бійців з підписами, який привезений із зони АТО, так що чіпляйте і якщо щось, дзвоніть до нас ми, якщо що, приїдемо і захистимо. – Дякуємо».

 

Автор: Тетяна Созанська

Тетяна Созанська

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top