Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі проводять акцію «Сопричастя»

У Тернополі проводять акцію «Сопричастя»

Щорічно у четверту суботу листопада українці вшановують пам’ять жертв голодоморів. До цього дня на знак духовної єдності з тими, хто постраждав у часи Голодомору та терору, Спілка Української Молоді традиційно влаштовує акцію під назвою «Сопричастя».

ЛЕСЯ ГОЛИК, голова Тернопільського осередку СУМ в Україні:

«Акція «Сопричастя» має на меті нагадати людям ще раз про голод 1933 року. Саме тому протягом 33 годин ми закликаємо утриматись від вживання їжі, тобто, від 7 ранку в п’ятницю до 4 години дня у суботу. Протягом цього часу, окрім утримання від їжі, згадувати загиблих у молитві, а також – намагатися зробити якусь добру справу».   

У суботу учасники акції вийдуть на Театральний майдан, де долучаться до поминальних заходів та візьмуть участь у спільній молитві.

ЛЕСЯ ГОЛИК, голова Тернопільського осередку СУМ в Україні:

«Так само можна згуртуватися довкола того середовища, яке є довкола вас і хто теж брав участь у акції, організувати, принести хлібчик, щоб спільно його з’їсти,  символічно таким чином закінчивши акцію».    

Додамо, акцію «Сопричастя» започаткували ще у 2003-му. Відбувається вона, до слова, не лише в Тернополі, в Україні, а й загалом по світу.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top