Ви знаходитесь: Головна / Новини / Випускних іспитів в 2017-му не буде
Випускних іспитів в 2017-му не буде

Випускних іспитів в 2017-му не буде

Трохи більше, як через місяць, з 10 по 31 січня триватиме реєстрація на пробне ЗНО. За 120 гривень можна буде знову перевірити свої знання з одного чи двох обраних предметів. Вже з 6-го лютого розпочнеться реєстрація на справжнє тестування, яке відбудеться в травні. Часу аби подати документи буде цьогоріч менше, до 17 березня. Однак, змінити дані можна буде ще до кінця березня.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО

«Для тих, хто не має доступу до інших таких сучасних форм спілкування, в нас буде в області створено єдині пункти реєстрації, їх, як правило, є два в області, на базі університетів. Це, як правило, випускники минулих років, для них це більш складніше, бо ми спілкуємося зі школами, з керівниками навчальних закладів».

В 2017-му випускники шкільних іспитів не складатимуть. Державну атестацію зарахують їм виключно за результатами ЗНО з трьох предметів. Традиційно, українська мова і література – обов’язково. Математика або історія України, і третій предмет на вибір. Загалом, можна буде скласти тестування з максимум 4-х предметів. Вже в двадцятих числах травня відбудуться перші тести, останні проведуть в середині червня.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО

«Найголовніше – це програми тестування, програми ЗНО, вони є минулорічними. Тобто, нічого не змінилося, за тими самими навчальними програмами буде відповідно формуватися зошит тестовий і не буде в нас рівнів тестів, базового, поглибленого. Все залишається на минулорічному рівні».

Також під час вступної кампанії 2017-го діятимуть сертифікати 2016-го року. А подача документів на вступ у внз буде виключно  електронною, за винятком окремих категорій абітурієнтів. Залишається і пріоритетність навчальних закладів.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top