Ви знаходитесь: Головна / Новини / В новорічну ніч містом курсуватимуть і маршрутки, і тролейбуси

В новорічну ніч містом курсуватимуть і маршрутки, і тролейбуси

У ніч з 31 грудня на 1 січня з 23.00 і аж до 4-ї ранку містом курсуватиме дев’ять маршруток та два тролейбуси. Перевізники погодилися вийти на роботу в новорічну ніч, аби тернополяни мали змогу дістатися і до ялинки, і до друзів без проблем.

НАТАЛЯ БОЯР, головний спеціаліст міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Автобуси на маршрутах номер 6, 8, 13, 15, 16, 19, 22, 25, 27 – по одному автобусу. Минулого року було 6 автобусів, цього року вже є 9».

Також їздитиме два тролейбуса, а саме по 11-ому та по 5-ому маршрутах. Тобто, тернополяни з будь-якого району міста зможуть діститатися до ценру.

НАТАЛЯ БОЯР, головний спеціаліст міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Орієнтуємося, щоб це охопило всі мікрорайони. Як ви помітили, з кожного мікрорайону є автобус. Десь будуть пересікатися, але це з досвідом, цих транспортних засобів буде цілком достатньо. В будь-який мікрорайон, як в Білу, містечко Шляховиків, на Дружбу, на Східний, на БАМ».

Дізнатися де знаходиться маршрутка чи тролейбус, і як довго на неї чекати, можна буде завдяки detransport.com.ua, який в новорічну ніч, обіцяють, також працюватиме. До слова, тариф на проїзд буде, як і у всі інші дні.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top