Ви знаходитесь: Головна / Новини / В поліції розповіли, як вберегтися від майнових злочинів

В поліції розповіли, як вберегтися від майнових злочинів

В Тернопільській області встановлено 179 тривожних кнопок. Це означає, що до приміщення, де вона знаходиться, в разі натискання на неї, прибуває наряд поліції охорони. Про наявність кнопки в банках, магазинах чи інших закладах свідчить наліпка «Терміновий виклик поліції».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області

«Управління охорони, а також ГУ НП в області провело з власниками цих закладів роботу, вони будуть надавати можливість користування тривожною кнопкою тим людям, які будуть цього потребувати, які будуть неподалік в зоні».

Таким чином, поліція зможе швидше допомагати громадянам, які потрапили в біду, каже Олександр Богомол. Перелік місць розміщення таких кнопок можна знайти на сайті відомства. Боротися із злочинністю допомагають і системи відеоспостереження.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області

«Відеоспостереження, відеонагляд нам допомагає розкривати приблизно 60-70% злочинів майнового характеру».

Тому правоохоронці рекомендують власникам приватних закладів чи керівникам державних установ укласти не комерційний договір на встановлення камер відеонагляду.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУ НП в Тернопільській області

«В минулому році облдержадміністрація за підтримки обласної ради нам надала можливість закупити потужний сервер відеоспостереження, який зараз в нас стоїть і працює. Близько 80 камер вже є на цьому сервері. Ми готові ще близько 400 камер занести на цей сервер. Пропонуємо підприємцям, власникам магазинів укладати з нами некомерційний договір про співпрацю».

Згідно з договором власник встановлює в своєму закладі камери, а поліція надає послуги власного серверу, для фіксації правопорушень, які будуть в зоні видимості.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top