Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі ліквідовують глибокі вибоїни

В Тернополі ліквідовують глибокі вибоїни

Наслідки листопадових снігопадів ще більші, ніж здавалося. Щойно зима почалася, а вибоїн на дорогах міста вже побільшало. Начальник відділу технагляду міської ради пояснює, асфальт пошкодила снігоочисна техніка.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міської ради

«Внаслідок аномальних снігопадів, які були в середині листопада і несвоєчасного очищення магістральних вулиць та доріг міста Тернополя, утворилися наледі. Щоб ті наледі ліквідувати потрібно було задіяти великогабаритну техніку, це і катерпіллєри і маніту, яка з гідравлічним прижимом йде по дорозі і відриває цей асфальт. Внаслідок цього утворилася ямковість, де чуть слабша основа, там і відлетів асфальт, щоб було зрозуміло».

Однак, навіть в таку зимову погоду, як зараз, каже Олег Вітик, ямок можна позбутися. Завдяки холодному асфальту.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міської ради

«Що це за холодний асфальт? Це на основі мазути, він використовується до мінус 15 градусів. Його можна прирівняти до холодної резини, щось в такому плані, який просто не боїться води. Він витісняє воду і формується, як і асфальт. Це єдиний поки доступний метод, який можна використовувати в даний погодних умовах».

Кілька бригад в понеділок працювали на Бамі, на Дружбі та на Східному масиві. У вівторок роботи проводили на вул. Дружба, Бережанській розв’язці та на Об’їзній. Принаймні до весни сподіваються, проблему з ямами вдасться відтягнути, доки там не проведуть поточні ремонти.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top