Ви знаходитесь: Головна / Новини / ДФС Тернопільщини застерігає у період свят не купувати фальсифікат

ДФС Тернопільщини застерігає у період свят не купувати фальсифікат

Фіскальна служба Тернопільщини закликає не вестися на дешевий алкоголь і не купувати фальсифікат. Традиційно, у святковий час  реалізатори нелегального алкоголю активізовуються і часто в антисанітарних умовах із сировини невідомого походження виготовляють фальсифікат.

ЮРІЙ ПАРИЛО, заступник начальника  управління, начальник штабу Головного управління ДФС в області

«Керівникам суб’єктів господарювання, а також фізичним особам-підприємцям, які здійснюють оптову та роздрібну реалізацію алкогольних напоїв, слід бути відповідальними і дотримуватися вимог закону. В разі надходження пропозицій щодо придбання алкогольних напоїв сумнівної якості, а також за цінами, які є нижчими від мінімально установлених, такі пропозиції необхідно категорично відхиляти. Бажання отримати більший дохід, реалізовуючи фальсифікат, може зробити вас співучасником у вчиненні злочину».

І додає, варто пам’ятати, ціна однієї пляшки горілки місткістю 0,5 літра не може бути меншою за 69 гривні 78 копійок.

ЮРІЙ ПАРИЛО, заступник начальника  управління, начальник штабу Головного управління ДФС в області  

«Якщо пропонують придбати горілку за меншою ціною або на пляшці з алкогольним напоєм відсутня марка акцизного податку, ви можете бути впевнені, що це фальсифікат. Придбавши такі напої, ви ризикуєте як своїм життям, так і наражаєте на небезпеку своїх друзів та близьких».

Про факти обігу фальсифікованих алкогольних напоїв просять повідомляти в Головне управління Державної фіскальної служби в області на цілодобові лінії: 43-46-45, 43-04-16, а також у податкові інспекції та їх відділення у районах.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top