Ви знаходитесь: Головна / Новини / Звільнений, за законом Савченко, в’язень розчленував свою дружину

Звільнений, за законом Савченко, в’язень розчленував свою дружину

Звільнений, за законом Савченко, в’язень вбив свою дружину. В місце позбавлення волі він потрапив за вбивство п’ятирічного сина потерпілої. Замість 14 років за ґратами відсидів вісім з половиною. А коли вийшов на волю розчленував жінку.

Більше тижня тому правоохоронці Гусятинщини зареєстрували інформацію про зникнення жінки 1974 року народження.

АНДРІЙ ДЗЮРБЕЛЬ, старший слідчий в особливо важливих справах СУ ГУНП в області

«Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події було проведено детальний огляд помешкання, де проживала потерпіла і в процесі огляду було виявлено сліди, які могли б вказувати, що потерпіла могла загинути насильницькою смертю».

Більше двох днів підозрюваний у вбивстві чоловік вказував правоохоронцям різні місця, де сховав тіло своєї вже неживої дружини.

старший оперуповноважений в особливо важливих справах УКП ГУНП в області

«Під час роботи з підозрюваним, останній надавав неправдиві свідчення про її місце знаходження, про те, що він її вбив, то він закапав на смітнику, то кинув в криницю, то втопив в річці, то викинув в полі».

Усі ці версії відпрацьовували слідчі, на що пішло чимало часу. Лише на третій день зізнався, що кохану дружину розчленував та викинув у річку Збруч. Там завдяки водолазам знайшли частини тіла жінки. Підозрюваний розповів, що приревнував дружину до її нового співмешканця, коли почув, як вона з ним розмовляла по телефону.

підозрюваний

«Вона десь півгодини говорила з ним по телефону. Десь так. І вона говорила, що вже збирається йти. А я взяв ніж, який був на столі, втикнув їй в шию. Вона, не сподіваючись, падає на землю непритомна, не вимовляючи ні слова, не подає ніяких ознаків життя. Я ще трохи постояв, вона нічого не вимовляла».

Чоловік вийшов на волю за Законом Савченко 30 червня. В місцях позбавлення волі він відбував покарання за вбивство п’ятирічного сина тієї ж жінки. Суд йому присудив 14 років за ґратами, але відсидів лише вісім з половиною. Наразі підозрюваний затриманий за статтею повторне вбивство. Зараз перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. У жінки залишилося сиротами двоє дітей – семирічний хлопчик та дівчинка восьми років.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top