Ви знаходитесь: Головна / Новини / Луганський ансамбль «Патруль» допомагав зібрати допомогу бійцям АТО

Луганський ансамбль «Патруль» допомагав зібрати допомогу бійцям АТО

В Тернополі відбувся благодійний концерт «Боже, нам єдність та щедрість даруй». Ініціатором є Міністерство внутрішніх справ України. В рамках заходу продавали різноманітний хендмейд та пряники, за кошти виручені з їхнього продажу планують закупити медикаменти, їжу та форму для бійців. 

Виконавці з Києва та Луганська, ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України, а також учасники поліцейського ансамблю з Луганщини «Патруль» взяли участь у благодійному концерті «Боже, нам єдність та щедрість даруй». Зокрема, останні у 2014 році стояли зі зброєю на блокпостах та стежили за безпекою міст на Сході.

ТЕТЯНА ПОГУКАЙ, начальник відділу комунікації ГУНП в Луганській області

«Коли трішечки стало спокійніше і ЗСУ стоять на передовій і захищають нашу територію, ми маємо змогу приїхати до вас і поділитися з вами своїми талантами»

Вишиті картини, сумочки, подарункові пряники продавали під час концерту волонтери Самооборони майдану Тернопільщини. За виручені кошти вони планують закупити медикаменти, їжу, форму для бійців.

АЛІНА МАЙОВЕЦЬКА, волонтер Самооборони майдану Тернопільщини

«Весь зал повний сьогодні, то я думаю, що акція вдалася. Ми вже продали кілька пряників, я думаю, що ще люди будуть йти, і до концерту, і після. Я сподіваюся, що все-таки якісь кошти ми зможемо отримати і допомогти нашим бійцям. Я думаю, що потрібно побільше таких акцій робити».

Усі зібрані речі та кошти організатори планують до Нового року завезти на Схід.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top