Ви знаходитесь: Головна / Новини / Правоохоронці затримали в Тернополі сутенера та його «підопічну»

Правоохоронці затримали в Тернополі сутенера та його «підопічну»

Правоохоронці затримали в Тернополі сутенера та його «підопічну». Двадцятип’ятирічна дівчина раніше вже мала судимість за  зберігання та вживання наркотиків. Під час обшуку поліцейські знайшли та вилучили шприци та наркотичні речовини: марихуану та опій.

Шістсот гривень за інтимні послуги брала двадцятип’ятилітня дівчина у Тернополі. Днями оперативники її впіймали на гарячому.

ОЛЕКСАНДР БУНЯК, начальник відділу по боротьбі із злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУНП в області

«Працівниками відділу по боротьбі з торгівлею людьми було проведено контроль за вчиненням злочину, оперативну закупку, надання сексуальних послуг, де було затримано дівчину, яка надавала сексуальні послуги та сутенера. Також проводився обшук, в ході проведення обшуку було вилучено грошові кошти, які були виділені для проведення оперативної закупки».

За словами Олександра Буняка, жінка родом з Російської Федерації, проте тривалий час мешкає у Тернополі. Ідея заробляти інтим-бізнесом в її сутенера виникла на початку серпня. Із «підопічною» він познайомився в Інтернеті. Запропонував заробіток наданням інтимних послуг і дівчина за деякий час погодилася. В обов’язки чоловіка входило винаймання квартири, розміщення реклами порнографічного спрямування на Інтернет-сайтах, а також охорона працівниці. Дохід ділили по домовленості: чоловік брав за свою роботу сорок відсотків від заробленого. В день дівчина обслуговувала близько чотирьох клієнтів.

ОЛЕКСАНДР БУНЯК, начальник відділу по боротьбі із злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУНП в області

«Вказаний сутенер раніше судимий за майнові злочини. Також, дівчина, яка надавала сексуальні послуги, раніше судима за зберігання наркотиків,  в якої при затриманні було вилучено велику кількість наркотичного засобу опію, а також медичні шприци для вживання вказаного наркотика».

Сорокадворічного сутенера правоохоронці затримали, ведеться слідство.

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top