Ви знаходитесь: Головна / Новини / Про відмову у призначенні субсидії мають повідомити письмово

Про відмову у призначенні субсидії мають повідомити письмово

Наразі в Тернопільській області отримують субсидії 210 тисяч домогосподарств. Ще 14 тисяч справ знаходиться в обробці.

ВАДИМ БОЯРСЬКИЙ, директор департаменту соціального захисту населення ТОДА

«В призначенні субсидії грає роль сукупність інформації, відповідно до якої вона призначається. Тобто, субсидія позначається на підставі інформації заявника ЖКГ-служб, органів місцевого самоврядування, і т.д. це – набір інформації. Після надходження останньої такої інформації, говорить Постанова, управління соціального захисту на протязі 10 днів має призначити субсидії».

В департаменті соціального захисту населення зізнаються, як і в будь-якій роботі можуть мати місце помилки. Проте, запевняє Вадим Боярський, вони завжди реагують на будь-які скарги чи звернення.

ВАДИМ БОЯРСЬКИЙ, директор департаменту соціального захисту населення ТОДА

«Помилки, які були підтверджені з початку опалювального періоду було 5 фактів, які конкретно було проведено перерахунки, було 5 звернень до департаменту, які підтверджено і виправлена ситуація. Тобто, мова йде про те, що в любій роботі можуть бути помилки».

До речі, у випадку, якщо в нарахуванні субсидії відмовляють або призначають нульову, то про це Вас мають повідомити письмово. Якщо ж відповідь не приходить взагалі – це вже підстава звернутись в управління соцзахисту.

ВАДИМ БОЯРСЬКИЙ, директор департаменту соціального захисту населення ТОДА

«Разом з тим бувають випадки, що справа потребує уточнення. Тобто, подає ДФС на електронний запит електронною відповіддю інформацію про дохід заявника, а в декларації заявника вказано ще додатковий дохід, який не показує фіскальна служба. Тоді необхідний час для спеціаліста зконтактувати з заявником, щоб він підтвердив цю інформацію про дохід».

Вадим Боярський нагадує, якщо Ви не згідні із нарахуванням субсидії або маєте інші зауваження щодо роботи управління соціального захисту – звертайтеся в безпосередньо в обласний департамент і вашу ситуацію обов’язково розглянуть.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top