Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни знатимуть більше про загиблих героїв

Тернополяни знатимуть більше про загиблих героїв

Раніше, на першому поверсі будівлі облдержадміністрації був стенд із іменами героїв Небесної Сотні з Тернопільщини. Коли розпочалася війна на Сході, розмістити фото всіх загиблих захисників було фізично не можливо. Тому вирішили встановити сенсорну дошку з іменами, фото та біографією кожного із загиблих. Однак, наразі інформації  не так багато, як хотілося б.

СТЕПАН БАРНА, голова ТОДА

«Орест Квач, його фотографія, дата народження, звання військове, відзнака, дата загибелі і дата поховання. Головна наша ідея буде полягати в тому, що ця дошка, вона не суть в тому, щоб сформувати список, а головне – це зафіксувати прізвища тих людей, з біографіями, з історією кожного з них. І ми сподіваємося, що ми цю інформацію отримаємо. Колись, все рівно, ця історія буде оприлюднена. І станом на сьогоднішній момент ми обмежені в інформації про тих хлопців, котрі зі всієї України, крім тернополян, бо про тернополян ми можемо взяти інформацію в родини, в батьків».

Тому, людей закликають долучитися до наповнення дошки інформацією про героїв. Матеріали чекають в управлінні з питань внутрішньої політики, релігій і національностей Тернопільської облдержадміністрації.

ІГОР КУЛЬЧИЦЬКИЙ, начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей ТОДА

«І розпочата ініціатива навчальні заклади, громадські організації, інші об’єднання будуть долучатися. Хто має яку інформацію, вони всі будуть мати можливість тут її розміщувати. І хто захоче, зможе завжди нею розпорядитися.  Звертатися в управління з питань внутрішньої політики, релігії та національностей ТОДА».

В перспективі, сподіваються, проект існуватиме у вигляді порталу, де всі зможуть дізнатися більше про своїх захисників та їхні вчинки. До слова, така ж інтерактивна дошка вже є в Зарваниці, в Марійському духовному центрі.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top