Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі школи пішли на вимушені канікули

У Тернополі школи пішли на вимушені канікули

По області, та в місті зокрема, фіксують перевищення епідемічного порогу хворих на грип та ГРВІ. Зокрема в Тернополі цей показник перейшов межу на 6%. Ситуацію оцінюють, як – нестійка. Більше половини хворих –  діти. Тому, школи обласного центру вирішили відправити на карантин.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя

«Було сьогодні прийнято рішення обмежити навчання в школах. Тобто, ввести карантин до п’ятниці. Рішенням комісії сьогодні зобов’язано громадський транспорт, заклади громадського харчування, побуту, основні контактні групи, які працюють з населенням, вже перейти на масковий режим. Посилити дезінфекцію транспортних засобів, приміщень. Основний захід – це обмеження навчання в школах. Також ми рекомендуємо ПТУ та вищим навчальним закладам також обмежити навчання».

Також закликають перенести всі масові заходи. Наразі до кінця тижня за ситуацією щоденно стежитимуть. В п’ятницю, в залежності від отриманих даних, вирішать, чи продовжувати карантин далі.

АНАТОЛІЙ ПОЛІЩУК, завідувач Тернопільського міського відділу ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗУ»

«В нас по місту Тернопіль в захворілих виставлений клінічний діагноз 21-й  дитині. З них 10 лабораторно підтверджених – це вірус грипу А, але він нетипований».

І продовжує, хоч вакцини наразі немає, в МОЗ йде мова, аби її найближчим часом направити.

АНАТОЛІЙ ПОЛІЩУК, завідувач Тернопільського міського відділу ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗУ»

«GC Flu», 500 упаковок, сто тисяч – «Vaxigrip». Ще йде мова про те, щоб пізніше трохи буде направлено в регіони, де ми теж, місто Тернопіль чекаємо, це 49 для п’ятдесяти  тисяч, теж упаковок «Vaxigrip».

Наразі в місті щеплено лише 30 осіб.

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top