Ви знаходитесь: Головна / Новини / Щоб зібрати допомогу для бійців АТО, правоохоронці організовують благодійну акцію

Щоб зібрати допомогу для бійців АТО, правоохоронці організовують благодійну акцію

Згуртувати, допомогти та просто подарувати святковий настрій. З 8 по 19 грудня в трьох областях: Івано-Франківській, Львівській та Тернопільській проведуть благодійну акцію «Боже, нам єдність та щедрість даруй». Під час заходів передбачені виступи різноманітних ансамблів, зокрема, пісні і танцю – «Патруль» головного управління Нацполіції в Луганській області.

ІВАН СТОЙКО, радник міністра Внутрішніх справ України

«Саме ця акція, яка буде проходити на Тернопільщині, і коли ми побачимо усі виступ ансамблю «Патруль» з Луганської області, ми всі зрозуміємо, що ми всі українські діти, це дійсно єдина родина. Бо ця група, ансамбль, вони всі переїхали з Луганська до Сєвєродонецька, вони сьогодні там проживають і працюють при ГУ Нацполіції, в них діти є, і вони хочуть жити в єдиній Україні, ви їх почуєте, побачите і я хотів би, щоб були усі там і радо їх зустріли».

На Тернопільщині акція розпочалася у Бучачі, далі Кременець, 10 грудня в Тернополі, 11-го в Чорткові. Перед концертами планують проводити благодійні ярмарки, а також збиратимуть речі та іншу допомогу бійцям АТО.

ІВАН СТОЙКО, радник міністра Внутрішніх справ України

«Ми хочемо, щоб долучилися не просто волонтери до цієї акції, а всі небайдужі громадяни, молодь, діти також, педагоги, вчителі, викладачі, волонтери нашого краю. І проїхавши по райцентрах, а це буде зокрема Бучач, Кременець, Чортків і Тернопіль, ми б хотіли бачити там усіх і багато людей. Тих, котрим дійсно не байдужі ті хлопці, котрі стоять на передовій».

Далі акція відбудеться на Івано-Франківщині та Львівщині. А після новорічно-різдвяних свят її планують провести і в інших регіонах  країни.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top