Ви знаходитесь: Головна / Новини / Більше 30 мільйонів гривень передбачено у бюджеті Тернополя на пільгові перевезення

Більше 30 мільйонів гривень передбачено у бюджеті Тернополя на пільгові перевезення

Близько 30 мільйонів гривень з бюджету міста піде в цьому році на компенсацію втрат від перевезень пільговиків у громадському транспорті. З них трохи більше 6 мільйонів автоперевізникам, близько півтора – залізниці, решту електротранспорту. Однак, і ця чимала сума не є повним відшкодуванням за перевезення пільговиків.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«По автотранспорту є потреба у більше 10 млн., по електротранспорту майже 29 млн. і по залізниці є 12,5 млн. Я хочу сказати про те, що це кошти, по яких розрахунки подавалися, коли вартість проїзду в електротранспорті була 2 грн., в автобусах, які працюють в звичайному режимі, ті, що ми називаємо соціальними – 2,5 грн. Ви знаєте, що зараз тариф змінений, зрозуміло, що ці цифри мають бути значно більшими».

Раніше, ці кошти компенсовувала держава, потім передала фінансове навантаження на місця. Щоправда, ще за 2015-й не погасила борг у 2,5 млн гривень компенсації, додає Ігор Мединський.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Але все ж таки перевізник виконав свою роботу. Я думаю, що десь місцевий бюджет буде вишуковувати ці кошти, щоб перевізнику повернути. Якщо весь час недоплачувати, недофінансовувати, то від того нічого доброго не буде».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«При цьому всьому ми зберегли кількість пільговиків, які були у нас у громадському транспорті. Мережу тролейбусів ми будемо продовжувати розвивати, в цьому році плануємо збудувати ще одну тролейбусну лінію, яка має з’єднати Тернопіль з вулицею Бродівською в напрямку села Біла. Крім того буде йти придбання і оновлення рухомого складу тролейбусів для тролейбусного депо».

До того ж, каже міський голова, оскільки Верховна Рада прийняла закон про електронний квиток, тепер є можливість запровадити його в Тернополі, на весь громадський транспорт.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Відповідно до умов конкурсу, який ми проводили на перевезення, відповідно до договорів, які підписали перевізники, такий електронний квиток має бути впроваджений і на автобусах, і на маршрутних таксі в м. Тернопіль. Тому вже в цьому році буде впровадження. Потрібно зробити один квиток, який би йшов на всі види громадського транспорту, для зручності оплати тернополянам, для зручності надання послуг і для економії оплати за проїзд».

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top