Ви знаходитесь: Головна / Новини / В міській раді відповіли на петицію про заміну маршруток тролейбусами

В міській раді відповіли на петицію про заміну маршруток тролейбусами

Майже чотири сотні тернополян вважають –  обійшлись би і без маршруток. Відповідну петицію, в якій просять замінити автобуси – тролейбусами, вони розмістили та підтримали на сайті міської ради. Днями, мерія її розглянула та винесла свій «вердикт». У розлогій відповіді йдеться про те, що є ряд важливих причин, через які маршрутки треба залишити.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«В жодному разі не може бути такого, щоб ми відмовилися від автоперевезень, або навпаки від електроперевезень. Я говорю, що ця ситуація має бути збалансована, і як на мій погляд має бути 50/50 відсотків по пасажиропотоках перевезення. Для того, щоб, коли в нас є обрив лінії електропередач, ситуацію по пасажиропотоку негайно автобуси вирішують. Якщо, не дай Бог, замерзає дизельне пальне, електротранспорт одразу це питання вирішує». 

Ігор Мединський наголошує, альтернативний вид транспорту у місті має бути обов’язково.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Ми погляньмо на західну Європу. Вони також люблять екологію, еко-чисте місто і таке інше. Але там є як електро-, так і автоперевезення».

Однак, не лише «екологічність тролейбусів» в аргументах поданої петиції. Серед іншого – нерозуміння, чому проїзд збільшився, а якість перевезень – ні. А також, те, куди йдуть кошти за проїзд. Тому підтримку людей отримала ще одна петиція. В якій просять  опублікувати розрахунки перевізників на зміну тарифу, аби люди чітко розуміли, чому мають платити за проїзд 4 грн., а не 3 грн.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Однозначно ці розрахунки ми подамо, вони ж не є ніяким секретом. Вони відкриті і в любий час… Розрахунки будуть подані. Я хочу сказати, піднявся тариф у всіх видах перевезень, у всіх видах».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

1 коментар

 1. Руслан

  Мер Конотопа змусив перевізників зменшили вартість проїзду в маршрутках до 2,50 грн
  http://sumy.today/mer-konotopa-zmusyv-pereviznykiv-zmenshyly-vartist-proyizdu-v-marshrutkah-do-250-grn

  Я вважаю, що ціни у нас завищені і є зацікавленість у певних посадовців.

  Два дні тому спілкувався з автоперевізником (має більше 10 автобусів), що працює по області і між обласними центрами. На відміну від інших він ціни не підняв і йому вигідно займатись перевезеннями, хоча й у інших ціни вищі на 25 відсотків.

  Я думаю, що і по місту аналогічно.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top