Ви знаходитесь: Головна / Новини / В області придбали ще 3 шкільних автобуси

В області придбали ще 3 шкільних автобуси

З вертепом, колядою і рясним снігом отримали представники Монастириського району та Мельнице-Подільської громади сертифікати на нові шкільні автобуси. В минулому році, Тернопільщина закупила таких близько чотири десятка, таким чином покращили доїзд до навчальних закладів для більш, як 20% школярів області, каже Степан Барна.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Треба усвідомлювати, що така потреба, яка є в нашій області, вона була особливо загострена в наслідок того, що більш, як 13 автобусів в 2014-му році було мобілізовано на фронт. Ми повернули 9 шкільних автобусів із стовідсотковим відшкодуванням в населені пункту, де були автобуси мобілізовані на фронт. І ще, крім цього, було закуплено 32 шкільних автобуса».

Вже з понеділка автобуси запрацюють за своїм призначенням. Два з них, возитимуть дітей до опорної школи у Мельнице-Подільській об’єднаній територіальній громаді. Її голова каже, тепер шкільним транспортом там забезпечені повністю.

ВОЛОДИМИР БОДНАРЧУК, голова Мельнице-Подільської об’єднаної територіальної громади

«В об’єднану територіальну громаду входить 20 населених пунктів, це 16,5 тис. населення. Ми створили вже 2 опорні школи, і з філій будемо довозити дітей до опорних цих шкіл. В кількості 70 дітей, будемо цими 2-ма автобусами возити дітей до Мельнице-Подільської опорної школи».

В цьому році, планують в області продовжити закупівлю автобусів. Зокрема, завершується процедура придбання ще двох таких транспортних засобів для Колиндянської та Золотопотіцької громад.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top