Ви знаходитесь: Головна / Новини / В селі Петриків знайшли мертву жінку

В селі Петриків знайшли мертву жінку

Понівечене тіло матері син знайшов вранці 16 січня в районі лісопосдки села Петриків. За інформацією правоохоронців, жінка 1932-го року народження  15 січня пішла на хутір Шаварівка, аби погодувати собак, які живуть на дачі. Однак, додому не повернулася. Тому син пішов шукати матір наступного дня вранці.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ,  начальник ГУНП в Тернопільській області

«Зранку знайшли труп обезголовлений, руки обгризені, тіло обгризене повністю. По слідах видно, що зграя собак наробила біду. Проведено огляд місця події, шукаємо голову, не можемо поки що знайти. Свіжих слідів чи боротьби, чи слідів людей біля тіла не було. Однозначно, чи будемо перевіряти і версію «син», і версію інших можливих… але я думаю, по тих залишках тіла, які у нас є, нам вдасться встановити хоча б причину смерті. Якщо буде причина смерті: чи переохолодження, чи серцевий напад чи інше, то вже буде зовсім інше питання».

Наразі, чи померла жінка від укусів собак, невідомо. Правоохоронці чекають висновків експертів. Подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 частина 1 ККУ – нещасний випадок. Однак, за словами Олександра Богомола, кількість звернень та скарг на покуси собак багато.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ,  начальник ГУНП в Тернопільській області

«В минулому році за даними санепідемстанції покусано близько 1200 людей, з них третина – безпритульними. Випадків трагічних, таких, як сталися сьогодні, слава Богу, не було, але по Україні вони вже були до того. Поліція буде однозначно контролювати власників собак, тих, які мають власників, які здійснюють їх відгул, дотримання тих правил відгулу собак, з ошийниками, з повідками і у відповідних місцях».

Що ж до літньої жінки, яку знайшли біля села Петриків, за даними правоохоронців, в результаті експертизи стало відомо, що померла жінка внаслідок інсульт.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top