Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі відкрили новий сервісний центр МВС

В Тернополі відкрили новий сервісний центр МВС

Сервісний центр МВС у Тернополі став 13-м новим та сучасним центром в Україні. Там кажуть, адміністративні послуги надаватимуть швидше та зручніше для людей. Для прикладу, заміна посвідчення водія відтепер забере близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

ТЕТЯНА ГОНЧАРУК, провідний консультант-адміністратор сервісного центру МВС

«Людина приходить до нас, сідає і ми маємо від початку до кінця провести операції і видати техпаспорт і номерні знаки вже при можливості. Якщо людина змінює номерні знаки – видаємо нові, і це має бути біля однієї людини. Наприклад, ви прийшли до мене перереєстровувати, сіли і я вам від початку до кінця вас проводжу і в кінці видаю вам документи».

Весь перелік послуг розміщений і на сайті центру: ter.hsc.gov.ua Там же можна переглянути завантаженість установи за допомогою встановлених камер відеоспостереження. Окрім цього, в сервісному центрі відтепер діятиме електронна черга, яка унеможливить колишні маніпуляції, кажуть у відомстві.

ВЛАДИСЛАВ КРИКЛІЙ, керівник Головного сервісного центру МВС

«Повністю зводить на нуль всі старання, намагання різних осіб, які в минулому ще успішно колись працювали, їх бізнес на цьому працював, вони вводили людей в оману. Наразі, з електронною чергою, з комп’ютером просто не можливо домовитися. Працює виключно об’єктивно».

Також,  з метою моніторингу якості надання послуг, під час обслуговування громадян, вестимуть аудіозапис. А для комфорту громадян із особливим потребами передбачена спеціальна кнопка виклику адміністратора.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ,  начальник ГУНП в Тернопільській області

«В мене одразу пройшла якась така діагональ з нашим візовим центром, де було зручно звертатися за візами. Я надіюся, нашим громадянам буде так само зручно і оформляти документи, працювати із сервісним центром, як і за європейськими прикладами».

Однак, керівник Головного сервісного центру МВС, запевняє, що це лише початок. І зроблене, навіть, не 1/10 шляху, який планують пройти.

ВЛАДИСЛАВ КРИКЛІЙ, керівник Головного сервісного центру МВС

«Взагалі, наша мета кінцева, це дійсно, наблизити адміністративні послуги до людей, максимально, настільки, щоб вони могли, не виходячи з дому чи з офісу отримувати ряд основних послуг в зручний і легкий для них спосіб. З цього року в нас почнуться для цього працювати і мобільні сервісні центри, що дуже актуально для водіїв мопедів, невеличких транспортних засобів. Ну і, зрозуміло, що це он-лайн послуга. Саме для того ми проводимо з нашим розробниками, ІТ-шниками, таку глибоку інтеграцію з нашою системою, з банками, можливість оплати. Задля того, щоб в подальшому досвід перейняти, як це працює за кордоном».

Загалом, щоденно у новому сервісному центрі зможуть надавати близько 200 послуг. Нагадаємо, знаходиться він на вулиці Бережанська.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top