Ви знаходитесь: Головна / Новини / Новорічна ніч була однією з найспокійніших у Тернополі

Новорічна ніч була однією з найспокійніших у Тернополі

Чи не найспокійніший новий рік в Тернополі. З 31 грудня на 1 січня патрульні не зафіксували жодної ДТП з потерпілими. Однак, без порушень громадського порядку відсвяткувати не вдалося.

Хоч в новорічну ніч тернополяни порушували заборону використання піротехнічних засобів, все ж, загалом, святкували спокійно. За добу, від 20.00 31 грудня зафіксували кілька крадіжок  та ДТП, водночас жодної аварії з потерпілими.

ОЛЕГ СОРОКОВИЙ, заступник начальника УПП у м. Тернопіль

«Біля новорічної ялинки в районі 50-70 поліцейських було. Також протягом новорічної ночі нами було оформлено 29 порушень правил дорожнього руху. Всі порушення не були надсуворі, тільки можна виділити 5 разів ми зафіксували порушень правил дорожнього руху, зокрема керування транспортним засобом у стані сп’яніння».

Традиційно, після святкувань патрульні виїжджали на виклики з приводу сімейних конфліктів. Їх було в новорічну ніч близько десятка, а також 12 бійок.

ОЛЕГ СОРОКОВИЙ, заступник начальника УПП у м. Тернопіль

«Виїжджали ми на бійку такого характеру: просвяткували молоді люди на верхньому поверху, на нижньому, під час перекуру, як то завжди буває, побили одного хлопця. Тоді, ті хлопці, що зверху прийшли до цих хлопців, що знизу, і побили їх всіх. Зустрічні заяви повідбирали в них, потім вже претензій не було, зрозуміли, що краще в новорічну ніч просидіти вдома чи святкуючи, ніж в міському відділі. Вже претензій один до одного не мали, але факт самої бійки був».

Не обійшлося без бійки і біля ялинки. Однак, каже Олег Сороковий її вдалося швидко вгамувати. На різдвяні свята більшість тернополян святкуватиме, а поліцейські знову працюватимуть в посиленому режимі. Водночас громадян закликають ці дні присвятити сім’ям та родинам, а не конфліктам чи бійкам. А також нагадують, в свята активізовуються квартирні злодії, тому радять не залишати без нагляду домівок.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top