Ви знаходитесь: Головна / Новини / Погодні зміни на вихідних область пережила спокійно

Погодні зміни на вихідних область пережила спокійно

З погіршенням погодних умов, до яких готувалися ще з п’ятниці, в області впоралися. Падіння температур до – 15 та – 20 не завадило спрацювати усім службам злагоджено та оперативно. Степан Барна каже, дороги в області розчищали вчасно, як і надавали допомогу.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Станом на сьогоднішній день на території області працює 145 одиниць техніки, більше, як 200 людей працює, працівників служби автомобільних доріг, які забезпечують сьогодні розчищення доріг. Середній рівень снігового покриття в полі складав приблизно 15 см – це невеликий, відносно, рівень і це дало можливість оперативно нам розчистити дороги області. Одночасно, хочу сказати, було два випадки знеструмлення населених пунктів, вони були оперативно ліквідовані за годину часу».

Готові в області і до подальшого погіршення погоди. Працює два мобільні центри надання допомоги в Тернополі та Теребовлі, а також більше семи десятків пунктів обігріву.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Штаб буде засідати при потребі. Сьогодні в нас була нарада з цього приводу, з головами адміністрацій, як таких проблем немає, ми постійно моніторили ситуацію, щоденно, в розрізі районів».

Без особливих наслідків минула негода і в Тернополі. Збоїв з технікою не було, її зараз достатньо, каже виконувач обов’язків начальника управління ЖКГ.

 ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, в.о. начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради

«В середньому виходить 8 піскорозкидачів із відвалами, десь 10 тракторів тротуарних, і ще 2 грейдера і ряд іншої техніки, фронтальні погрузчика і так далі. Ми постійно оголошуємо зелений рівень оповіщення, це говорить про те, що немає якоїсь великої біди, немає проблеми. Всього лише треба нам дати можливість своєчасно це прибрати. Тобто, забрати машини з дороги, обмежити їздки по місту».

Однак, без локальних проблем на свята не обійшлося. Зокрема, через мороз і неуважність мешканців в кількох будинках перемерзали стояки.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, в.о. начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради

«Незакриті двері в підвали, незакриті двері в під’їзди, зрозуміло, що -20 – водопостачання відсутнє. Приходилося їхати, терміново переварювати, розігрівати і так далі».

Загалом, цілодобова лінія 15-80 на вихідних дійсно була «гарячою». Тернополяни частіше телефонували, чимало дзвінків було і через непосипані вулиці. Як пояснює Олег Соколовський, це тому, що частина міста посипана білим піском.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, в.о. начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради

«Дружба посипається простим піском, жовтим, який одразу видно, то «Авакспроф» – фірма, яка посипає всю іншу частину міста, закупила білий пісок і його просто не видно. І на 15-80 маса людей дзвонили, казали, чому ви не посипаєте. Прийшлося розказувати, що це білий пісок із сіллю. А однин старший чоловік, то дзвонив, каже, навіщо ви брешете, я шо не розбираюся, коли посипано. Щоправда, за півгодини подзвонив, каже, вийшов, помацав, посипано!».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top