Ви знаходитесь: Головна / Новини / Поляки приїхали поділитися досвідом управління ОСББ

Поляки приїхали поділитися досвідом управління ОСББ

За останні кілька років в Тернополі створили більше чотирьох сотень ОСББ. Переваги люди вже встигли оцінити, а от допомогти із вирішенням проблем вирішили наші сусіди із Польщі. Досвідом у сфері управління житловим фондом вони ділилися у рамках міжнародної конференції «ОСББ: досвід, виклики та перспективи».

ПЕТРО ЯСНІЙ, ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

«Враховуючи соціальну відповідальність університету, який має допомагати тим громадам, на території яких він знаходиться, було вирішено питання з тим, щоб на площадці університету створити можливості для того, щоб могли зустрічатися і представники ОСББ України, Польщі з тим, щоб врахувати досвід польський, які вже пішли досить далеко, порівняно з Україною у цьому відношенні».

МАРЕК ЗАПУР, віце-консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку

«Як кажуть, краще учитися на чужих помилках, ніж на своїх. Надіюся, що це буде для вас корисно».

До участі у заході запросили не лише керівників ОСББ, а й представників влади та місцевого самоврядування, а також містян, які зацікавлені у цій темі. По завершенні конференції, сторони сподіваються на обговорення та практичні напрацювання.

ПЕТРО ЯСНІЙ, ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

«Виникло таке побажання, щоб на базі університету створити курси підвищення кваліфікації, українсько-польські курси підвищення кваліфікації керівників ОСББ. Цей напрям є дуже багатовекторний і багато проблем приходиться вирішувати –  і правові, і фінансові, і адміністративні, тому така пропозиція з боку польської сторони була з вдячністю прийнята».

 

 

 

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top