Ви знаходитесь: Головна / Новини / Продавців нелегальних піротехнічних засобів карають

Продавців нелегальних піротехнічних засобів карають

У Тернополі виявляють нелегальні точки продажу піротехніки. Правоохоронці нагадують, таким торговцям загрожує штраф, а їхня продукція часто є неякісною і небезпечною.

Торговцям нелегальної піротехніки правоохоронці Тернопільщини оголосили війну. В обласному центрі відбулись комплексні перевірки ринків та мікрорайонів міста з метою виявлення незаконного розповсюдження піротехнічних засобів.

ІВАН ПАНЬКІВ  – начальник відділу превенції патрульної поліції Тернопільського відділу поліції

«В результаті обстеження території міста Тернополя та ринків міста Тернополя, дільничим офіцерам поліції було виявлено ряд порушень обігу піротехнічних засобів, а саме, було виявлено двох осіб на момент відпрацювання, які здійснювали незаконну торгівлю піротехнічними засобами на території Центрального ринку».

У них вилучили 450 одиниць піротехнічних засобів на суму близько семиста гривень.

ІВАН ПАНЬКІВ  – начальник відділу превенції патрульної поліції Тернопільського відділу поліції

«На даних громадян, були складені адміністративні протоколи, згідно ст. 160. Даному громадянину загрожує штраф від 102 гривень з конфіскацією предметів скоєння адміністративного правопорушення. На іншого громадянина, на якого було складено адмінпротокол по ст. 195, загрожує міра покарання від 110 гривень штрафу з конфіскацією предметів скоєння адміністративного правопорушення».

Кінцеве рішення щодо покарання обиратиме суд. Правоохоронці нагадують, на Тернопільщині діє заборона не лише на торгівлю не ліцензованою піротехнікою, але й на її використання. Якщо ви все ж вирішили купити піротехніку, то зробіть це у спеціалізованій точці продажу та пам’ятайте про безпеку.

ІВАН ПАНЬКІВ  – начальник відділу превенції патрульної поліції Тернопільського відділу поліції

«Хочу звернутися до тернополян та мешканців області, звертати увагу на осіб, які здійснюють незаконний  продаж піротехнічних засобів. У випадку виявлення таких осіб, повідомляти на лінію “102”, щоб працівники поліції приймали міри та притягували до відповідальності  даних осіб. Оскільки, незаконний продаж піротехнічних засобів може призвести до травмування громадян».

 

 

Автор: Тетяна Созанська

Тетяна Созанська

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top