Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські газовики розповіли, чому зірвалися люки

Тернопільські газовики розповіли, чому зірвалися люки

Наприкінці листопада на Новому Світі у Тернополі стався вибух газу, внаслідок якого постраждали люди. Затрати на лікування постраждалим компенсували у повному обсязі, запевняють в «Тернопільміськгазі»

ВОЛОДИМИР ДАТКУН, головний інженер ПАТ «Тернопільміськгаз»:

«Люки зірвалися, тому що попала газоповітряна суміш в телефонні мережі і появився відкритий вогонь і внаслідок цього стався вибух газу».

Працівники аварійної служби вночі робіт такого типу, які були необхідні на Чехова, не виконують. А тому в «Тернопільміськгазі» пояснюють, передбачити таку ситуацію не могли.

ВОЛОДИМИР ДАТКУН, головний інженер ПАТ «Тернопільміськгаз»:

 «Працювала пізніше комісія, яка створена була наказом, за участю працівників управління держпраці і також міської ради з охорони праці і слідчий був. Робота велася по розслідуванню. Таких явних порушень щодо виконання нашим підприємством по тій роботі, по усуненню не було виявлено. Ми працювали згідно правил безпеки систем газопостачання, згідно інструкції по локалізації і ліквідації аварійних ситуацій».

Головний інженер нагадує, у випадку, якщо ви маєте підозру на несправність газового обладнання чи відчуваєте запах газу в приміщенні або й на вулиці – необхідно звернутися в аварійно-диспетчерську службу.

ВОЛОДИМИР ДАТКУН, головний інженер ПАТ «Тернопільміськгаз»:

«Тернополяни, в яких є газове обладнання, в разі появлення витіку газу чи несправне газове обладнання чи несправна газова автоматика повинні звертатися цілодобово за телефоном 104 в аварійно-диспетчерську службу».

До речі, за добу в Тернополі таких викликів працівники отримують від 20 до 50.

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top