Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі педагогічним працівникам дошкільних та позашкільних закладів підвищать зарплату швидше

У Тернополі педагогічним працівникам дошкільних та позашкільних закладів підвищать зарплату швидше

У Тернополі зарплату працівникам освітніх установ хочуть підвищити швидше. Мова йде про педагогів дошкільних, позашкільних та інших закладів освіти, оплату праці яких фінансують з міського бюджету. За попереднім розрахунками, для цього необхідно додатково виділити майже 15 мільйонів гривень.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

«Держава підняла на 50 %, відповідно, на 2 посадових оклади зарплату педагогічним працівникам в загальній середній школі. А так, як дошкільні навчальні заклади фінансуються з міського бюджету, позашкільні, школи-сади, і методичний центр, методисти наші, тому прийнято було рішення, щоб підняти з січня, збільшити зарплату педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів, позашкільних, відповідно, на 2 розряди».      

Нагадаємо, підвищення заробітної плати педагогічним працівникам таких закладів було передбачене лише з 1 вересня цього року.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

«Зважаючи на те,  що наші вихователі, педагогічні працівники дошкільних закладів отримують дуже низькі зарплати, тому, власне, хотілося, щоб вони мали зарплату відносно до вчителя не нижчу».  

 

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top