Ви знаходитесь: Головна / Новини / Артисти філармонії вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

Артисти філармонії вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні продовжується. Захід, присвячений загиблим на Майдані, організували працівники обласної філармонії.

АНДРІЙ ОЛЕНИН – артист Тернопільської обласної філармонії:

«В програмі беруть участь майже всі колективи та солісти філармонії, камерний хор, симфонічний оркестр, солісти, ансамблі. Програма складається майже вся із патріотичних творів, які ми зовсім недавно готували, а є такі, які в нас були задовго до початку революції і ми навіть не знали, що ті твори стануть символом, так званим, цих трагічних для нас подій».

Окрім таких вечорів пам’яті, цими днями в області організовують й інші заходи вшанування Героїв. До речі, на Тернопільщині вже відкрили 44 пам’ятних місця, присвячених Небесній Сотні.

ВІКТОР ОВЧАРУК – голова Тернопільської обласної ради:

«3 роки тому сотні українців вийшли на Майдан Незалежності для того, щоби жити в незалежній, демократичній державі. Але влада їх не почула і проти них вийшли озброєні люди і, на жаль, більше сотні хлопців-Героїв загинули на Майдані. Сьогодні якраз є той день вшанування їх пам’яті, є той час, коли нам потрібно задуматись за що віддавали свої життя ці хлопці молоді і дівчата, які загинули на Майдані».

ЮРІЙ ЮРИК – заступник голови Тернопільської ОДА:

«Для України – це певний історичний зріз. Тому що явище Небесної Сотні – це явище, яке буде, напевно, вже протягом цілої історії майбутнього всіх українців ставити перед такою дилемою – що вони зробили для країни, для чого ці хлопці положили своє життя. Кожен з нас має це питання завжди перед собою ставити, коли він чи працює, чи живе, в принципі. Тому що це жертва, яка дана нашій країні і нашим людям за те, щоб ми реально себе змінювали».

Щодо працівників філармонії, то, зізнаються вони, такі виступи є непростими та важкими морально.

АНДРІЙ ОЛЕНИН – артист Тернопільської обласної філармонії:

«По-перше, надзвичайно велика відповідальність. Тому що всі ми, живі, які тут, в тилу, які там, ми просто в неоціненному боргу  перед тими хлопцями і мужчинами, які загинули в той час, аби ми зараз мали. І наш обов’язок – це берегти пам’ять про їхні подвиги, задля нас з вами».

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top