Ви знаходитесь: Головна / Новини / Коли потепліє, у місті розпочнуть ямкові ремонти

Коли потепліє, у місті розпочнуть ямкові ремонти

Цьогорічна зима не стала для Тернополя найхолоднішою за останні 100 років, як подейкували, але вона таки була примхливою. Її погодних вибриків з морозами, снігопадами та ожеледицею вистачило, аби в значній мірі нашкодити міським дорогам. В управлінні ЖКГ кажуть, минулі роки такої ямковості не було.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ

«Рання зима була і виникало багато дуже перепадів, перехід через нуль, чого найбільше боїться асфальтобетонне покриття. Вдень ми маємо плюс чи нуль, топиться сніг, попадає в ті тріщинки. Вночі маємо мороз, об’єм води збільшується, і виходить руйнування асфальтобетонного покриття. Розпираються ті всі тріщинки і в нас під рухом транспорту йде значне руйнування асфальтобетонного покриття».

На кількох десятках вулиць в Тернополі зафіксували глибокі вибоїни. Зараз проводити там роботи гарячим асфальтобетоном не можливо,  для цього має бути і тепліше, і сухіше. Однак, аби уникнути ДТП на цих місцях виконують тимчасові ремонти.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ

«Підрядною організацією «Тернопільміськшляхрембуд» проводяться роботи по засипці глибоких вибоїн відходами від асфальтобетону при фрезуванні, які утворюються, білим щебенем. Чому? Для того, щоб уникнути ДТП. Ці роботи є тимчасові, нехай мешканці не дивуються і не шокуються, що там в воду сиплять чи ше там шось… Ми сипемо в воду, для того, щоб уникнути глибокої ями. Коли настануть сприятливі погодні умови, ми ці ями всі будемо вибирати, вирізати і застеляти гарячим асфальтобетоном».

Повідомити про глибокі вибоїни можна зателефонувавши в управління, за номером: 52-58-48.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top