Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / На Симоненка знову підтопило будинки

На Симоненка знову підтопило будинки

Як правило, власне водне плесо мають дуже заможні люди. А ще тернополяни, які мешкають на вулиці Симоненка 8 та 10. Між двома будинками на цій вулиці систематично утворюється водойма, яка, кажуть мешканці, в особливо дощові дні, не тільки затоплює дорогу та подвір’я, а й підвали та під’їзди.

п. МИРОСЛАВ, мешканець будинку на вул. Симоненка

«Коли дощі – тут потопи! І нема кому притулити розум, мислення якесь, щоб навести порядок, зробити лівньовку. Зараз ще небагато води. Почекайте 2-3 дні, сонечко підніметься і тут до хати не можна буде зайти. Тут же проживає людей добряче село, тільки довкола цієї ділянки більше 300 квартир».

п. ЛЮДМИЛА, мешканка будинку на вул. Симоненка

«Тут просто неможливо пройти. Це треба йти через ту калабаню або йти кругами бозна-кудою, щоб попасти додому. А діти йдуть, в садочки ведуть дітей, зі школи діти йдуть і вони йдуть через ті калабані. І це постійно! Тільки топиться сніг або тільки дощі – в нас така проблема, і це дуже велика проблема. Це озеро! Це треба якось вирішувати! Будинок підтікає».

п. ЛЮБОВ, мешканка будинку на вул. Симоненка

«Я дивлюся двори, пізніше будинки будувалися, туди за Вишневецького, і там ремонти роблять. А ми, як прокажені якісь тут. Боїмося дітей, внуків випускати, тому що втопитися може дитина».

Люди в, таких випадках, одразу телефонують в обслуговуюче підприємство. Однак, там розводять руками. Кажуть, постійно відкачують воду та періодично засипають ділянку, але там давно потрібен капітальний ремонт.

КАТЕРИНА САДІВНИК, заступник директора ПП «Люкс»

«Основна проблема – тут відсутнє водовідведення зовнішнє. Тобто, труба йде до половини двору, а далі йде в нікуди. І, відповідно, вода тут збирається. Для того, щоб ми щось зробили, це має води не бути в першу чергу. Ну і ми можемо, що –  засипати, підлатати, цей двір вже не підлягає ні засипанню, ні підлатуванню. Якщо б тут не було калюж, ви б побачили, тут зруйновано зовсім покриття, тут його немає де-факто. Підсипання щебьонки, вона побула пару днів і до цього часу її вже просто не видно. Поки не забереться ця вода, не буде водовідведення, не зробиться капітальний ремонт, відповідно, нічого не буде».

Люди бідкаються, проблема існує роками, однак далі, кажуть, терпіти не можуть. Ми звернулися в міське управління ЖКГ, аби там сказали, коли врешті жителі будинків на Симоненка 8 та 10 зможуть видихнути з полегшенням. Заступник начальника відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду пояснює:

ВЯЧЕСЛАВ МОКЛЯК, заст. начальника відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду

«Розроблений план капітального ремонту, депутатською комісією цей будинок в даний час не погоджений. Виконання робіт по капітальному ремонту прибудинкової території комісією профільною депутатською – не погоджений. Можливо, при перегляді, тому що титульний список не затверджений остаточно, він ще буде узгоджуватися повторно після сесії, депутатською комісією, можливо, він буде ще раз переглянутий депутатською комісією. Тоді, за рішенням депутатської комісії, за рішенням виконавчого комітету, при позитивному вирішенні, він буде включений в титульний список, тоді можемо говорити про проектування і виконання робіт».

Доки готувався сюжет, відбулося чергове засідання депутатської комісії, яка дала доручення управлінню ЖКГ підготувати проект змін до титульного списку із включенням об’єкту на Симоненка 10. Після чого його розгляне виконавчий комітет.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top