Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Тернопільводоканал» придбав два нових автомобілі майже за 300 тисяч євро

«Тернопільводоканал» придбав два нових автомобілі майже за 300 тисяч євро

Два новенькі автомобілі, змонтовані на базі французького Рено, придбали за кошти Світового банку, у рамках програми «Розвиток міської інфраструктури – 2», на підприємство «Тернопільводоканал». Вони призначені для проведення робіт на зовнішніх, як правило, каналізаційних і частково водопровідних мережах. Вартість автомобілів близько 300-т тисяч євро.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:

«Ближній, є каналопромивний автомобіль. На ньому змонтована спеціальна установка для того, щоби під тиском промивати затори на каналізаційних мережах. Особливістю цього автомобіля є те, що він також має установку для моніторингу стану каналізаційної мережі після того, як ми її промили. Йдучи, за прикладом європейських водоканалів, ми хочемо тепер не тільки в сліпу мити і знати, що якщо вже вода сходить, що більш-менш все нормально, ми хочемо після того обстежувати трубопроводи».

Більше того, окрім поточного моніторингу, всю інформацію фіксуватимуть і архівуватимуть. В перспективі, якщо аварійні ситуації повторюватимуться, матимуть змогу дистанційно визначати можливі причини виходу з ладу тої чи іншої труби, пояснює Володимир Кузьма. Другий автомобіль – це мулосос.

 ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:

«Мусосос призначений для відкачування води при проведені робіт на каналізаційних та водопровідних мережах. Ми в принципі плануємо використовувати цю машину на водопровідних мережах, тобто, коли є витік води чи з колодязя, чи з певного місця, де проводяться аварійно-відновлювальні роботи, відкачується певна кількість рідини в бочку і після того, відповідно, вивозиться чи в систему каналізації, чи в іншу водойму».

«Тернопільводоканал» має близько чотирьох десятків різних одиниць транспортної техніки. Абсолютна більшість якої, підкреслює Володимир Кузьма, придбана вже досить давно і потребує заміни.

ВОЛОДИМИР КУЗЬМА, директор КП «Тернопільводоканал»:

«В нас ще є багато ще газелей, які використовують аварійні служби, КАМази, самоскиди, мулососи. Є ще один автомобіль гідромашина, для каналопромивочних робіт, але нам, наразі, не вистачає цієї однієї машини».

В 2016-му році також, розповідає директор підприємства «Тернопільводоканал», за кошти Світового банку придбали три екскаватори британського виробника та обладнання для лабораторій  з дослідження питної води і водовідведення.

 

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top