Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські красуні долучилися до благодійності

Тернопільські красуні долучилися до благодійності

У Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центрі виховується майже півтори сотні дітей із вадами ортопедичного та неврологічного профілю. Тут вони і навчаються, і проходять реабілітацію.

ІРИНА КОРОЛЬ, директор Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру

«В закладі навчаються діти від 4 до 19 років і їх життя тут – це цілий комплекс допомоги – навчання, виховання, робота-заняття в гуртках, отримання професійної освіти і, звичайно, паралельно, як один із головних напрямків – фізична реабілітація».

Допомогти зробити процес навчання легшим та цікавішим – взялися тернопільські красуні, учасниці конкурсу краси «Міс Тернопіль 2017». Вони влаштовували благодійні акції, з метою зібрати кошти та подарунки для вихованців центру.

ТАМАРА ПРИСЯЖНЮК, учасниця конкурсу «Міс Тернопіль 2017»

«Я разом з учасницями хочемо подякувати усім небайдужим людям, які долучилися до цієї акції, а саме зі збором грошей та іграшок для цих діток, які потребують уваги і любові. І сподіваємося, що ми втілили мрію в реальність, придбали масажери для цих діток».

ВОЛОДИМИР ЗАВЕРУХА, регіональний директор національного комітету «Міс Україна» в Тернопільській області

«Ми завжди радимося з тими керівниками, тих закладів, і ми купили два масажери, які будуть допомагати викладачам і лікарям, не знаю, чи для лікування, але профілактики даних хвороб. Ми і збираємо подарунки, це все новеньке, тому що діти залишаються дітьми і вони хочуть іграшок, дитинства, і ми стараємося, окрім необхідних речей для їх здоров’я, ще й для їхнього розвитку: книжки та іграшки стараємося дітям привезти».

В свою чергу вихованці закладу старалися потішили гостей своїми талантами, зокрема співами. Які, як зізнаються, дуже люблять. Цією допомогою, кажуть благодійники, обмежуватися не будуть.

ВОЛОДИМИР ЗАВЕРУХА, регіональний директор національного комітету «Міс Україна» в Тернопільській області

«В нас вже кілька років підряд «Міс глядацьких симпатій» вибирається виключно таким чином: в антракті, скільки учасниць – стільки скриньок, і котра скринька назбирає більше грошей, ми це рахуємо, і та учасниця отримує титул «глядацьких симпатій», за ті гроші ми знову щось придбаємо, чи цим, чи іншим дітям і зробимо такий захід».

Нагадаємо, сам конкурс «Міс Тернопіль 2017» відбудеться 24 лютого о 19 годині в Тернопільському драмтеатрі.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top