Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські правоохоронці затримали групу наркоторговців

Тернопільські правоохоронці затримали групу наркоторговців

Амфетамін, екстезі, марихуана – це далеко не повний перелік наркотиків, які реалізовували в Тернополі наркоторговці. Написи «Телеграф – сладості» впродовж останніх місяців можна було побачити у різних частинах міста. Саме таким способом ділки продавали свою сировину.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУНП в Тернопільській області

«Затримано вчора 3 організаторів цієї злочинної групи. Крім цього, декілька осіб також встановлено і опрацьовано ті, які допомагали здійснювати цю незаконну діяльність. Вилучено десятки тисяч гривень, доларів, євро – це кошти здобуті за рахунок збуту наркотичних засобів. Практично, Інтерет-магазин наркотиків широкого спектру. Можна було собі замовити все – починаючи від марихуани, лсд, грибів, амфітамінів, солей і інших препаратів».

Були у «горне-бізнесменів» і акційні пропозиції. Якщо грам екстезі продавали за 300 гривень, то 2 грами продавали вже – за 550 гривень. Діяли знижки і на інші наркотики. Товар продавали дистанційно. Покупець заходив на сайт, замовляв продукт, оплачував і отримував інформацію про те, де забрати сировину.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУНП в Тернопільській області

«Ми розуміли, що група дуже завуальована, дуже обережна. Вони працювали в такому режимі, що їм здавалося, що їх зловити неможливо. І нам декілька місяців також це здавалося, що їх зловити не можливо. Але завдяки проведенню дуже скрупульозної, дуже такої тривкої роботи вдалося задокументувати практично всіх учасників групи».

Після того, як необхідна інформація була зібрана, правоохоронці провели обшуки у різних мікрорайонах обласного центру. У їхнє поле зору потрапило кілька жителів Тернополя віком від 24 до 27 років. У кожного були свої функції – одні розповсюджували рекламу та малювали оголошення на стінах, інші робили закладки по місту, окремо працювали фасувальники.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУНП в Тернопільській області

«10 обшуків було проведено, вилучена значна кількість наркотичних засобів. Важко оцінити, але я думаю сотні тисяч гривень. Тому, що якраз ми дочекалися свіжої партії, доки вона приїхала. Для того, щоб могли ефективно реалізуватися і вилучити якомога більше наркотиків».

Під час обшуків правоохоронці вилучили амфетамін, екстезі, марихуану, ваги, пакетики для пакування, рекламні брошури, більше двохсот тисяч гривень та бойову гранату РПГ-5. Наразі затримано чотирьох жителів Тернополя. Їм інкримінують одразу три статті кримінального кодексу. Наразі, слідчі встановлюють і інших осіб, причетних до організації «наркобізнесу».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top