Ви знаходитесь: Головна / Новини / У центрі міста одружувались закохані пари
У центрі міста одружувались закохані пари

У центрі міста одружувались закохані пари

День Святого Валентина, Валентинів день, День закоханих – щорічне свято, яке відзначають 14 лютого. У Тернополі з цієї нагоди організували ряд заходів. Наприклад, випробовування для закоханих – LoveQuest.

НАДІЯ, член МГО «Файне місто»:

«По центру міста знаходилися різні локації і команди, які сформувалися, які сьогодні прийшли на першу годину на площу мали різні завдання. На цих локаціях виконували завдання, отримували вкінці подарунки. Це і вечеря, і такі приємні дрібні речі».

ВАСИЛЬ, член МГО «Файне місто»:

«Завданнями були цілком різні. Від розгадки ребусів до фігурки – треба було зліпити фігурку, або треба було знайти книжку в книгарні. Локацій загалом було сім: пам’ятник Соломії Крушельницької, трьохсторонній годинник».

Окрім того, закоханим парам пропонували також одружитися… на добу.

 НАДІЯ, член МГО «Файне місто»:

«Чи згідні ви Андрію, взяти за дружину Марію. Любити і оберігати її, розуміти і поважати, допомагати і вірити їй протягом цілої доби. Відпускати з подругами на шопінг і дивитися з нею романтичні фільми. – Так. – Чи згідні ви Маріє, взяти за чоловіка Андрія. Любити і оберігати його, розуміти і поважати, допомагати і вірити йому протягом цілої доби. Дозволяти йти з друзями на риболовлю, дивитися футбол і пити пиво».

Андрій та Марія, які взяли участь у Валентинівській акції та пообіцяли кохати одне одного, почуваються, жартують, молодятами.

АНДРІЙ та МАРІЯ, взяли участь в акції «Шлюб на добу»:

«- Як враження? – Супер, супер. Бачите, свідоцтво, я вам показую свідоцтво. Це вже наше, ми вже тепер на добу пара з людиною, яку я дуже-дуже кохаю».

Як доказ про одруження новоспечені молодята отримали не лише свідоцтво про шлюб, але й чимало фотографій.

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

1 коментар

  1. Тетяна

    А ця пара 20 липня дійсно одружилася

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top