Ви знаходитесь: Головна / Новини / Цьогоріч запланували масштабну реконструкцію парку Шевченка

Цьогоріч запланували масштабну реконструкцію парку Шевченка

Тернопільський парк імені Тараса Шевченка цьогоріч зазнає серйозних змін. Заплановану реконструкцію розпочнуть із площі біля пам’ятника Степану Бандері.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

«Це буде дуже такий цікавий проект, який повністю розкриє вхід в парк. Будуть також перголи, будуть насадження, ми вже закупили насадження. І витки рослин, і так далі. Мало цього, з цієї сторони ми робимо повністю площу, а з другої сторони, де от облдержадміністрація, оцей от тротуар. Він вже також понищений. Буде в унісон з цим також зроблений тротуар».

Вишивка бруківкою замість бетонних плит навколо пам’ятника Степану Бандері. Одна із новацій. Олег Соколовський зауважує, ідею візерунку з бруківки розробили молоді тернопільські архітектори, які раніше створили проект набережної «Циганка».

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

«URBAN.te розробили вигляд цієї бруківки. Це не буде традиційна вишиванка, буде трошки більше нью-ейдж. Зміна буде зелених насаджень. Там будуть відповідні вже доріжки. Будуть враховані ці доріжки, які протоптали вже тернополяни, що зараз вони там затоптані і їх немає. Вони будуть зроблені по принципу, як завжди кажуть, там де люди протоптали, там треба і зробити. Так само  і тут буде».

Приведуть до ладу благоустрій парку. Оновлять і освітлення, і пішохідні доріжки. Всі ці роботи вже затвердили і виділили на них кошти.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради:

«Три з половиною мільйони – це буде вартувати саме площа, майдан оцей, що буде робитися. А там ще ряд об’єктів, наприклад, там буде дорога, щоб забезпечити інфраструктуру, там до ресторанів і так дальше – це вже будуть за кошти підприємців. Там є багато спонсорських речей. Ми виділяємо тільки 3,5 мільйони – проект значно дорожчий».

В рамках цьогорічної реконструкції парку Тараса Шевченка зазнають змін і зелені пагорби за готелем «Тернопіль», які у народі називають «Єлисейські поля». Додамо, парк Шевченка – один із об’єктів благоустрою, оновлення якого розпочнуть першочергово.

 

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top