Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі якість будівельних робіт контролюватимуть фахові інженери

В Тернополі якість будівельних робіт контролюватимуть фахові інженери

Сьогодні в міській раді відбулося підписання меморандуму про співпрацю між виконкомом Тернопільської міської ради та Всеукраїнською громадською організацією «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури». Міський голова зазначив, що цей крок для Тернополя є на часі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Сьогодні будівництво є одна із тих галузей, котрі найбільш активно розвиваються у місті, але не завжди інтенсивність відповідає якості. Будівництво – це в першу чергу відповідальність, безпека людей. Це інтеграція з існуючими мережами, з навколишнім середовищем. Це функціональність, відповідність всім правилам і нормам. Тому для нас дуже важливі фахові консультації ваших людей. Тим більше, враховуючи те, що функції держархбудконтролю сьогодні делеговані органам місцевого самоврядування. На нас покладено обов’язок стосовно дотримання діючого законодавства при будівництві. Нам дуже важлива робота ваших фахівців, ваші поради, консультації».

До слова, «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури» має діючі підрозділі по всій Україні. Загалом, до організації входить понад 4,5 тис. інженерів технагляду, зокрема з нашої області – 87 осіб, каже Олег Спицький віце-президент громадської організації.

ОЛЕГ СПИЦЬКИЙ, віце-президент ГО «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури»

«З 2013 року, коли ми вперше зустрілися з ДАБІ України, кількість планових перевірок була суттєво знижена. Але покладена відповідальність, що єдина людина, яка забезпечує якість робіт – це інженер технічного нагляду, тому вашу відповідальність з вас ніхто не відбирає, вона за вами. Ну, як ви знаєте, зі свого досвіду, всі контролюючі правоохоронні органи – це в першу чергу ви туди йдете. А підписання цього меморандуму – це є інструмент тих спільних дій щодо досягнення якості будівельних робіт через вашу фахову роботу».

Пізніше такий меморандум про співпрацю із Гільдією підписала і Тернопільська обласна державна адміністрація. Там наголосили, співпраця дасть можливість якісніше контролювати процес будівництва і використання державних коштів.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top