Ви знаходитесь: Головна / Новини / До квітня в області планують ліквідувати ямковість на магістральних дорогах

До квітня в області планують ліквідувати ямковість на магістральних дорогах

У рамках робочої поїздки у Теребовлянський район очільник області Степан Барна ознайомився з виробничою потужністю філії «Деренівський асфальтобетонний завод» дочірнього підприємства «Тернопільський облавтодор». Щодня, там виготовляють близько 300 тонн асфальту. Взимку асфальтобетонний  завод свою роботу призупиняє. Однак, цьогоріч вже з кінця лютого знову зафункціонував і упродовж трьох днів виготовив біля 1000 тонн асфальту.

РОМАН БЛІЩ, директор філії «Деренівський асфальтобетонний завод» дочірнього підприємства «Тернопільський облавтодор»

«Цього року ми почали працювати ще з лютого. Вже три дні працюємо, випустили вже 1000т асфальту, 884т асфальту, плюс сьогоднішній випуск. На заводі 29 людей, в філії – 75. В порівняні з минулими роками в нас збільшився випуск в 2 рази, навіть, в 3 рази. Сприяло те, що служба працює нормально, платить гроші, «Облавтодор» зацікавлений в тому. Минулого року ми вже працювали з територіальними громадами, виконували роботи по влаштуванню доріг, вулиць… на замовлення».

Інтенсивність виробництва даного підприємства сприятиме забезпеченню потреб у матеріалах, необхідних на ремонт доріг Тернопільщини.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Першочергово ми поставили собі за мету до 1 квітня ліквідувати ямковість по магістральних дорогах області. З іншої сторони максимально долучити до впорядкування доріг області, вздовж доріг території, збоку органів державної влади, місцевого самоврядування, учнівської молоді та громадськості краю».

Під час виїзної наради з питань утримання обласних автошляхів загального користування, були визначені пріоритетні напрямки будівництва магістральних доріг. Зокрема, за словами Степана Барни, в березні планують почти реконструкцію дороги «Тернопіль-Дубно», на яку передбачено 168 млн. грн. А вже з наступного тижня розпочнеться будівництво дороги у напрямку Львова.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«По загальному фонду на будівництво дороги «Тернопіль-Львів» закладено з нашої сторони, тернопільської, майже 140 млн. грн. Одночасно, перед нами сьогодні стоїть завдання виробити спільну позицію щодо можливості передачі майже 70% дорожнього фонду області в розпорядження Тернопільської ОДА у зв’язку із прийняттям Закону про дорожній фонд з 1 січня 2018 року. Саме це вже ставить перед нами питання щодо створення системи комунальних підприємств, котрі будуть здійснювати будівництво і обслуговування доріг області».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top