Ви знаходитесь: Головна / Новини / Мешканці будинку на Симоненка не хочуть багатоповерхівки замість сонячного світла

Мешканці будинку на Симоненка не хочуть багатоповерхівки замість сонячного світла

Багатоповерхівка замість сонячного світла! Мешканці будинку на вулиці Симоненка, 1 не хочуть, аби у них «під носом» звели дев’яти поверховий будинок. Кажуть, від того не лише незручності, а й небезпека. Від  ранку вони взялися блокувати роботу техніки та зупинити будівництво багатоповерхівки під вікнами свого будинку.

НАТАЛЯ, мешканка сусіднього будинку

«Вони котлован вирили, якщо ми не будемо відстоювати свої права і боротися, то через тиждень-два вони будуть бити сваї. Наші будинки – панельні, в них йдуть тріщини, ЖЕК нам трохи їх пошпаклював, все одно, воно буде давати тріщину, тому що наші панельні будинки так само є на сваях. Ми що маємо скластися книжкою!?».

РОМАН, мешканець сусіднього будинку

«Не будуть бачити люди сонця. 15 метрів відступає. З другої сторони, там он збудований і будуть здавати скоро для стареньких, пристарілих від церкви такий спеціально… Було б дуже гарно, якби тут була площадка і ті старенькі могли вийти, а як побудують перед самими вікнами 10 поверхів, то і їм сонце заступить, і, взагалі, то буде дико. Архітектурна рада не дозволила, я знаю точно».

НАДІЯ, мешканка сусіднього будинку

«Коли брав будівництво, там було 6 сотих, а тепер він вже продовжив до 11 сотих».

НАТАЛЯ, мешканка сусіднього будинку

«Власники, вони взяли під оренду на 10 років землю. 6 сотиків. Зараз, на даний час, вони звідкись в документах в них з’явилося з 6 сотиків – 11. І будуть гнати, перший поверх – буде торговий комплекс, потім – дев’ятиповерховий будинок».

Мешканці кажуть, не розуміють, на підставі чого була збільшена площа оренди ділянки. І чому, замість магазину, який там був, тепер зводиться багатоповерхівка.

НАТАЛЯ ШОЛОМЕЙЧУК, депутат міської ради від виборчого округу №40

«Беруть земельну ділянку під одні цілі, як от було тут: під магазин, під торгове приміщення і через якийсь час, шляхом певних маніпуляцій ці земельні ділянки, змінивши цільове призначення, починають забудовувати висотками. Хлопці, та якщо хочете будувати 10 поверхів, зараз у нас буде прийнятий генплан, вивільняються нові площі, прошу дуже, ідіть. Але купуйте землю на аукціоні».

Забудівник же каже, що має всі дозвільні документи: і на оренду землі на 10 років, і на будівництво багатоквартирного будинку. Аби не бути голослівним, показує копії документів:

ТАРАС МАЛИК, забудівник, орендар земельної ділянки

«Було засідання міської ради, де дозволяли, погодження, повністю всі проекти, пройшли всі експертизи. Тут 42% території буде забудовано. Це буде монолітна конструкція, вона не буде ні сваї забиватися, нічого, тут не буде шуму. Це буде все заливатися. Ми робили інсоляцію не буде, взагалі, загороджувати подачі світла, до будь-якої квартири. Навіть, 1-й поверх буде в світлі».

Мешканці налаштовані категорично, заявляють, що будівництва не допустять. І планують звернутися до суду.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top