Ви знаходитесь: Головна / Новини / Незабаром зросте вартість послуг «Тернопільводоканалу»

Незабаром зросте вартість послуг «Тернопільводоканалу»

22-го березня Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняла нові тарифи на водопостачання і водовідведення. А тому вже незабаром вартість послуг КП «Тернопільводоканал» зросте.

ВОЛОДИМИР ВОДОВІЗ, начальник планово-економічного відділу КП «Тернопільводоканал»:

 «Згідно прийнятої постанови мешканці і абоненти Тернополя будуть сплачувати на 14% більше за послуги, які надає наше підприємство. Вартість послуг для мешканців багатоквартирних будинків буде становити 13 гривень і 7 копійок – це разом за водопостачання і водовідведення. А для абонентів приватного сектору буде становити 12 гривень, 24 копійки».

Володимир Водовіз каже, у ці тарифи також включили і вартість періодичних повірок. Найбільш імовірно, що нові тарифи вступлять в дію із 1-го квітня.

ВОЛОДИМИР ВОДОВІЗ, начальник планово-економічного відділу КП «Тернопільводоканал»:

«Якщо брати в грошовому виразі вартість послуг на 1 метра кубічного зросте на 1, 59 грн. якщо враховувати середнє споживання сім’ї з 3-х чоловік, то рахунки для такої сім’ї збільшаться на близько 12 гривень. Для абонентів, в яких оформлена субсидія це не буде відчутно, тому що цю різницю покриє якраз і субсидія».

 

Автор: Наталія Єднак

Наталія Єднак

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top