Ви знаходитесь: Головна / Новини / Патрульні визначили, чи безпечні дороги в місті

Патрульні визначили, чи безпечні дороги в місті

Упродовж березня патрульна поліція разом із працівниками відділу технагляду провела обстеження вулично-дорожньої мережі міста. І хоч частково ямковість на дорогах ліквідували, в Тернополі ще залишаються не зовсім безпечні ділянки. 

Вулиці Шептицького, Лучаківського, Микулинецька, Гайова, Бродівська, а особливо Текстильна, Морозенка та Будного – цей перелік водіям варто запам’ятати і рухатися там уважно та обережно. Під час обстеження стану доріг після зими, кажуть патрульні, там знайшли глибокі вибоїни та ямковість, які ще не встигли ліквідувати дорожні служби.

АНДРІЙ ПЕТРУК, начальник сектору безпеки дорожнього руху УПП в м. Тернопіль

«З метою попередження водіїв про небезпеку, яка їх очікує, було виставлено на 10 ділянках вулиць дорожні знаки: «вибоїна» та «обмеження швидкості 40 км/год. Слід зазначити, що від початку року на вулицях міста Тернопіль скоєно 3 ДТП через незадовільне утримання вулиць міста Тернопіль, а саме наїзд на перешкоду, тобто, вибоїну. По даних фактах, наразі одну посадову особу було притягнуто до адміністративної відповідальності. По двох зараз проводиться перевірка, так само буде притягнуто до адміністративної відповідальності».

А також, під час обстеження встановили, що на вулицях Тернополя більше 4 сотень дорожніх знаків – відсутні, а ще близько шестисот потребують заміни.

АНДРІЙ ПЕТРУК, начальник сектору безпеки дорожнього руху УПП в м. Тернопіль

«Через те, що не відповідають вимогами державних стандартів України. А саме не є світловідбиваючими, пошкоджені корозією, вигорянням та іншими суттєвими недоліками. Минулого року міська рада досить гарно попрацювала по встановленню дорожніх знаків та заміні. Вони встановили та замінили близько 400 дорожніх знаків. Також у цьому році запевнили, що встановлять не менше».

Що ж до стану дорожнього покриття, за словами начальника відділу технагляду міськради Олега Вітика, ремонти найбільш проблемних ділянок вже розпочали.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради

«Сьогодні розпочато роботи по ліквідації глибоких вибоїн на вулиці Морозенка, в районі комплексу Подоляни і вулиці Текстильна. Також сьогодні поточним ремонтом виконують роботи на в’їзді в місто зі сторони Теребовлянського напрямку, це вулиця Микулинецька. Фрезерування і асфальтування також».

Там, а також на інших ділянках, які потребують невідкладного ремонту роботи планують завершити до Великодніх свят, кажуть у відділі технагляду.  Наразі, масштабні роботи ведуть на вул. Білецькій. Ремонти там також планують завершити за 2-3 тижні.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради

«Ми вже почали влаштовувати бордюрний камінь, зараз вже влаштували більше 300 м, мощені тротуари. Там не є такий, дуже складний об’єкт, щоб ми залежали від погоди. Буквально, до Пасхи ми повинні завершити ці роботи».

Після свят, ремонтами планують охопити вулиці Січових Стрільців, Глиняна, проведуть капремонт ділянки дороги від Братів Бойчуків до проспекту Злуки – та інших об’єктів.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top