Ви знаходитесь: Головна / Новини / Правоохоронці зафіксували ріст майнових злочинів в області

Правоохоронці зафіксували ріст майнових злочинів в області

Зa слoвaми зaступникa нaчaльникa ГУНП в oблaсті Степaнa Яцухa, від початку року помітно збільшилася кількість майнових злочинів. Щоденно жителі Тернопільщини потерпають від квартирних крадіжок, крадіжок з автомобілів та крамниць. Нещодавно, правоохоронці спіймали міжрегіональну злочинну групу, яка проникала в елітні будинки та виносила все цінне, що знаходила в помешканні.

СТЕПAН ЯЦУХ, зaступник нaчaльникa ГУНП в oблaсті, начальник кримінальної поліції

«До цього, ця група, як нам стало відомо, тероризувала на протязі двох років ряд і сусідніх областей. В цілому, це і Дніпропетровська, Закарпатська, Хмельницька область, Тернопільська. Ми бачимо, що пів-України ця група скоювала злочини, займалася цією злочинною діяльністю. В лютому місяці вони розпочали протиправну діяльність на території Тернопільського району нашої області».

Проникали у помешкання, як правило, через вікно, шляхом віджиму. Гастролери були обізнані у своїй справі, каже Степан Яцух. Після пограбування вони щоразу змінювали транспортні засоби та засоби зв’язку.

СТЕПAН ЯЦУХ, зaступник нaчaльникa ГУНП в oблaсті, начальник кримінальної поліції

«Їх прорахувати отак, як от можна прорахувати попередньо, по злочинах, було дуже і дуже важко. Але правоохоронцям Тернопільської області лише місяць знадобився для того, щоб їх викрили, задокументували. На сьогоднішній день вони затримані в порядку статті 208. Сьогодні обирається їм міра запобіжного заходу».

Олег Яцух наголошує, що присутня в будинках, де здійснювалися крадіжки, сигналізація допомогла оперативникам впіймати зловмисників по гарячих слідах.

ОЛЕГ ІВАЩЕНКО, начальник Управління поліції охорони в Тернопільській області

«У зв’язку з тим, що побільшало крадіжок з приватних будинків, квартир, керівництво Національної поліції вийшло з пропозиціями провести соціальну акцію «Квартира під охорону», яка буде відбуватися з 15 березня по 31 березня цього року. Умови цієї акції є зниження вартості монтажних робіт на 50% для учасників АТО, а також членів родин загиблих будуть знижки до 75% на виконання монтажних робіт».

Також поліція охорони поширює кнопки моніторингу за рухомими об’єктами. Виглядають вони дуже компактно і, для прикладу, можуть відслідкувати, де знаходиться ваша дитина.

ОЛЕГ ІВАЩЕНКО, начальник Управління поліції охорони в Тернопільській області

«Маленький брелочок, такий, як сигналізація від машини, кладеться дитині у рюкзак і ми моніторимо, де знаходиться дитина. В разі нападу на дитину, дитина може натиснути на цю кнопочку і наряд поліції прибуде на це місце і зможе захистити життя і здоров’я дитини, а також всіх інших громадян».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top