Ви знаходитесь: Головна / Новини / Радіологічний корпус університетської лікарні майже готовий

Радіологічний корпус університетської лікарні майже готовий

З 2011 року радіологічний корпус університетської лікарні перебуває в стані реконструкції. Врешті-решт, зараз проект знаходиться на фінішній прямій. Зовнішні та внутрішні будівельні роботи там вже повністю завершили. Залишається лише благоустрій.

ВІКТОР КУЗЯК, начальник управління капітального будівництва ТОДА

«На сьогоднішній день продовжуються роботи по підключенню обладнання медичного. Тут спеціалізовані фірми вже його будуть підключати. Я думаю, що за 10 днів, ми об’єкт буде 100%-во завершений і готовий до здачі. З 2011 року і по сьогоднішній день біля 40 млн. – це те, що пішло по державному і по обласному фондах, а також обладнання, яке було куплене по медичній субвенції».

Головний лікар лікувального закладу каже, найсучасніше обладнання для лабораторних досліджень мають, тепер для нього будуть і відповідні умови.

ВАСИЛЬ БЛІХАР, головний лікар Тернопільської університетської лікарні

«Цей лабораторний корпус відповідає всім нормативам і ДБНам, які сьогодні існують в лабораторній справі. Забезпечує повністю всі наші потреби: біохімічні, імунологічні, бактеріологічні лабораторії, ургентні. Вся-вся служба буде сконцентрована тут, в цьому корпусі і дозволить нам правильно організувати роботу лабораторії. Друге питання, що ми маємо можливість і, якщо ми трошки розширимо потужності нашого обладнання, ми зможемо забезпечити лабораторною діагностикою всі комунальні установи міста та області».

Паралельно, в сусідньому приміщенні, відбуваються роботи із облаштування кардіологічний центру. Завершити його наразі планують влітку. Таким чином вже в цьому році там будуть робити операції, які раніше в нашій області виконати було не можливо.

ВАСИЛЬ БЛІХАР, головний лікар Тернопільської університетської лікарні

«Більше тисячі пацієнтів сьогодні очікують на ті чи інші втручання з приводу серцево-судинної патології.  В нас тільки в рік до 800 гострих інфарктів. Плюс хронічні хворі, які потребують дообстеження, планове лікування. Це величезний шмат роботи, враховуючи, що серцево-судинні захворювання стоять на першому місці, як причина смерті в Україні».

В минулому році з Фонду регіонального розвитку в медичну сферу спрямовали левову частку коштів. В цьому році позитивні зміни представники влади обіцяють продовжувати.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«В цьому році щонайменше 20 млн. грн. вкладемо в енергоефективні заходи в сфері медицини. Тобто, утеплення приміщень, заміни паливних систем і заміни вікон – це щонайменше по Фонду регіонального розвитку зі 115 млн. грн. Плюс ми плануємо далі продовжувати фінансування пов’язане із завершенням реконструкції, тобто нам ще треба біля 18 млн. вкласти в об’єкти, котрі тут є».

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top