Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські «хулігани-художники» знову розмалювали десяток автомобілів

Тернопільські «хулігани-художники» знову розмалювали десяток автомобілів

Лише тиждень тому понад десяток автомобілів пошкодили невідомі «художники», які розписали транспортні засоби нецензурними написами. Тоді, витирати «багатий» словниковий запас хуліганів довелося мешканцям Сонячного масиву. В понеділок вранці такий же неприємний сюрприз чекав на власників автівок зі Східного масиву. В дворі на вул. Слівенська, 9 тернопільські патрульні теж знайшли десяток автомобілів з написами, хоч і на цей раз цензурними.

ОЛЕГ СОРОКОВИЙ, заступник начальника УПП в м.Тернопіль

«Були написи «газон», «стоп хам» фарбою фіолетового кольору. Дійсно, більшість автомобілів були припарковані неналежним чином, припарковані з порушенням правил дорожнього руху. Це наштовхує на думку, що, можливо, зловмисники якимось чином хотіли привернути увагу до цієї проблеми і таким чином покарати цих порушників правил дорожнього руху, щоб вони правильно паркувалися, щодо культури паркування в цілому, в місті Тернопіль».

Тиждень тому мешканець із сусіднього двору на Слівенській виклав фото у соцмережі, на яких – результати паркувань автомобілів на газонах. Неозброєним оком помітні траншеї з болота від коліс автомобілів. Однак, правоохоронці нагадують. Боротися такими методами з водіями-порушниками неприпустимо.

ОЛЕГ СОРОКОВИЙ, заступник начальника УПП в м.Тернопіль

«Потрібно подзвонити на «102» – приїдуть поліцейські, вони вже будуть не фарбою працювати, а будуть працювати ручкою і постановою, і таким чином можна боротися. Це частина перша, статті 122, мінімальна сума покарання 255 гривень».

Якщо ж водії за неправильне паркування відбудуться штрафом у 2,5 сотні гривень, то авторам нічних розписів автівок доведеться нести кримінальну відповідальність, за 296 статтею – хуліганство. Думки тернополян, щодо проблеми паркування – різняться. Ті, хто мають автомобілі нарікають, вимушені паркуватися неправильно, оскільки для всіх місць не вистачає.

п. МИХАЙЛО

«Проблема з парковкою, і нікуди від цього не дінешся, нема місць для парковки. Транспорту – багато, місця – мало. Це глобальна проблема і її треба комплексно вирішувати, переглядати генплан, забудову міста. Це є проблема кожного міста».

І додає, карати водіїв, розмальовуючи їхні автівки – жорстоко.

п. МИХАЙЛО

«Це дикарство. Ну, як можна чуже майно шкодити?!»

п. ЛЮБОВ

«Попередити потрібно було людей, що будуть малювати фарбою. Я думаю, що, якщо зауваження людям зробили і вони не поправили це, то правильно, треба якось вчити їх.  Я вважаю, що треба правила дорожнього руху дотримуватися всюди, навіть, на власному подвір’ї, є діти, є небезпека».

Дехто з тернополян вважає, що винні і водії-порушники, і їхні «карателі», які пошкодили фарбою автівки. Наразі, ж водії звернулися до правоохоронних органів. В управлінні Нацполіції в області повідомляють, наразі сума збитків встановлюється. А подія, як і попереднього разу, внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, наразі ведеться слідство.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top