Ви знаходитесь: Головна / Новини / Європарламент схвалив безвіз для українців
Європарламент схвалив безвіз для українців

Європарламент схвалив безвіз для українців

Європарламент більшістю голосів схвалив безвіз для українців. «За» проголосував 521 депутат. Це рішення має історичне значення для нашої країни, переконаний нардеп Роман Заставний.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Це, напевно, спільне досягнення всіх гілок влади і, в тому числі, всього українського народу. Ми доказали, що ми – європейська спільнота, що ми здатні досягати своєї мети, і це є логічне завершення Євромайдану. Є і в цьому всьому, я десь вбачаю, певний негатив, тому що цей довгий шлях, який тривав, показав, що на сьогоднішній день в європейській спільноті є чимало проблем. Я би навіть і сказав, що про той рівень політичної корупції, який присутній і в Європейському Союзі, і наскільки далеко і глибоко зайшла російська гібридна війна, наскільки вона ефективно працює і на теренах Європейського Союзу».      

Зі слів Романа Заставного, для отримання безвізу Україна повинна була прийняти безпрецедентну кількість різних законодавчих актів, це, загалом, 144. Тепер політичне рішення – прийняте, для повноцінного запровадження залишилося вирішити ще певні технічні питання. Експерти схиляються до того, що без віз українці зможуть подорожувати Європою вже у червні.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Я думаю, що, все ж таки, десь липень-серпень. Я б не був настільки оптимістичний».  

Разом з тим, зауважує Роман Заставний, не треба плекати надій, що запровадження безвізового режиму моментально змінить життя кожного з нас.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Я думаю, що треба розуміти: для того, щоб жити, як європейці, треба всередині усвідомити ті принципи і ті засади, на яких будуються самі відносини всередині європейських держав. Ну і треба, напевно, те, що не всім приємно чути, але прийдеться нам, все ж таки, робити, – треба працювати».

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top